GE Money Bank přestěhovala pobočku ve Frýdku Místku

Při otevření je možné vyhrát fotoaparáty Olympus

GE Money Bank přestěhovala své obchodní místo ve Frýdku Místku na adresu Ostravská 152. K příležitosti otevření pobočky proběhne v pátek 15. dubna od 10 do 18 hodin zábavné odpoledne před hypermarketem Tesco na Příborské ulici. Moderovaný program budou provázet hry pro děti a tipovací soutěž o pět kusů digitálních fotoaparátů Olympus v hodnotě 2 500 Kč. Na místě bude lidem k dispozici také mobilní bankéř GE Money Bank. Zákazníci, kteří si na akci nebo v nových prostorách pobočky do konce června 2011 založí běžný účet, získají tento účet na půl roku bez poplatků a dostanou malý dárek navíc.

Otevírací doba bezbariérového obchodního místa GE Money Bank v Ostravské 152 je ve všední dny od 9 do 17 hodin. Na pobočce, kterou mohou zákazníci využívat od 4. dubna, je pro klienty k dispozici bankomat s nepřetržitým provozem. Prostřednictvím bankomatu mohou klienti také provádět platební příkazy nebo přispět na projekty UNICEF k ochraně dětí v zemích třetího světa.

Nové prostory pobočky GE Money Bank ve Frýdku Místku jsou provedeny podle interiérového návrhu významné designérské společnosti IDEO, která je na trhu jedničkou ve svém oboru. Uspořádání místnosti, materiály, použité barvy i doplňkové služby reagují na potřeby současných zákazníků. Na pobočce klientům ušetří čas i samoobslužná zóna, která jim umožní rychle vyřídit základní požadavky a bankovní operace.

Zájemci mohou na pobočce využít například aktuální akční nabídky Expres půjčky s možností výběru jedné ze tří možných výhod: poskytnutí půjčky a předčasného splacení zdarma, zaplacení jedné splátky bankou nebo odkladu splátek o 3 měsíce. Expres půjčku lze získat ve výši od 30 do 600 tisíc korun, přičemž GE Money Bank nevyžaduje žádné zajištění úvěru. O poskytnutí rozhoduje banka na počkání, do 5 minut od podpisu smlouvy má klient peníze na účtu.

Klienti si zde mohou zřídit také Variabilní hypotéku GE Money Bank s jednou z nejnižších úrokových sazeb na trhu (2,99 % p.a.) a velkou flexibilitou splácení. Od března navíc snížila banka poplatek za zpracování hypotéky na 2 900 Kč. Změna platí pro všechny účelové hypotéky a to bez ohledu na výši hypotečního úvěru.

Mimo pobočky v Ostravské 152 mohou klienti ve Frýdku Místku využívat také obchodního místa na adrese T. G. Masaryka 3546. Adresy dalších poboček včetně otevírací doby a sítě bankomatů naleznou zákazníci na internetových stránkách banky www.gemoney.cz.

Pavel Zúbek
tiskový mluvčí GE Money Bank