GE Money Bank představuje hit letošního podzimu: HypoExpres

Hypotéka s nejnižším úrokem na trhu 3,99 % s fixací na 5 let a schválením výše hypotéky do 3 hodin

GE Money Bank přichází na trh s podzimní nabídkou hypoték „Akční hity“. Základem je úrok 3,99 % s fixací na 5 let pro všechny hypotéky, což je bezkonkurenčně nejnižší úroková sazba na trhu pro pětiletou fixaci. Akční nabídka hypoték, která bude probíhat do konce září, je doplněna o produktovou novinku rychlé hypotéky - HypoExpres. Prostřednictvím produktu HypoExpres GE Money Bank schválí výši hypotéky do 3 hodin na všech 207 pobočkách v České republice.


„AKČNÍ HITY“: nabídka hypoték s nejnižší sazbou na trhu


V rámci novinky „Akční hity“ GE Money Bank poskytuje všechny hypoteční úvěry se zvýhodněnou úrokovou sazbou pouhých 3,99 % p.a. s pětiletou fixací. Zájemci o hypotéku tak mohou získat například hypotéku ve výši 1 200 000 Kč s měsíčními splátkami jen 5720 Kč. „Splatnost hypoték „Akční hity“ je 5 až 30 let a každý si tak může nastavit výši měsíčních splátek podle svých finančních možností,“ řekla manažerka úvěrových produktů GE Money Bank Monika Kubovcová.

„Z našich výzkumů víme, že pro klienty je nejdůležitější výše úrokové sazby, výše měsíční splátky a jednoduchost vyřízení hypotéky. Proto jsme přišli s nabídkou „Akční hity“ s úrokovou sazbou 3,99 %, která je nejnižší na trhu s fixací na 5 let. Prostřednictvím HypoExpresu navíc klient získává garanci výše hypotéky do 3 hodin od podání žádosti,“
řekla Monika Kubovcová.

Hypotéku získanou v rámci nabídky „Akční hity“ může klient využít jak na koupi nemovitosti, tak výstavbu nebo rekonstrukci. Uvedenou úrokovou sazbu GE Money Bank garantuje všem klientům. Pro hypotéku pokrývající 100 % ceny nemovitosti je připraven akční úrok 4,29 % s fixací na pět let.

Parametry nabídky Akční hity
:

· Nejnižší úroková sazba na trhu 3,99 % p.a. (do 85 % hodnoty nemovitosti) v případě 100% hypotéky pouze 4,29 % p.a. s fixací na 5 let
· Garance úrokové sazby pro všechny
· Od 300 000 Kč bez omezení výše
· Splatnost 5 - 30 let dle volby klienta
· Všechny dostupné účely (koupě, výstavba, rekonstrukce)
· Hypotéka Standard (včetně Hypotéky Naopak a HypoExpres)


HYPOEXPRES: schválení hypotéky do 3 hodin


Zároveň s akční úrokovou sazbou přichází GE Money Bank se zajímavou novinkou nazvanou HypoExpres. Prostřednictvím produktu HypoExpres banka klientovi schválí výši hypotéky do 3 hodin. Klientovi stačí přinést na pobočku potvrzení o příjmu, na základě kterého mu banka předloží závaznou nabídku. Před podpisem smlouvy neplatí žádné poplatky ani jiné náklady spojené např. s odhadem nemovitosti, výpisem z katastru nemovitostí apod. Klient má možnost po dobu 9 měsíců vybírat nemovitost nebo se připravovat na její rekonstrukci. “Produkt HypoExpres jde ruku v ruce s atributy značky GE Money, kterými jsou snadnost, flexibilita, rychlost a dostupnost,“ dodala Monika Kubovcová.

Parametry HypoExpres:


· Rychlé vyřízení - schválení výše hypotéky do 3 hodin
· Až 9 měsíců na výběr nemovitosti nebo přípravu realizace rekonstrukce
· Závazný a neodvolatelný příslib o výši budoucí hypotéky - pokud již klient nemovitost vybranou má
· V případě podepsání smlouvy o následné hypotéce do 1 měsíce GE Money Bank garantuje stejnou výši úrokové sazby jaká byla platná v den podpisu smlouvy o HypoExpres


Nárůst hypoték GE Money Bank


Během první poloviny letošního roku pokračoval výrazný nárůst hypoték GE Money Bank. Objem portfolia se meziročně zvýšil o 38 % na 11,9 mld. Kč a počet hypotečních smluv v portfoliu GE Money Bank dosáhl téměř 12 tisíc. Za poslední rok se tedy zvýšil počet hypoték v portfoliu o 2600 smluv. Objem nově poskytnutých hypoték dosáhl za první pololetí sumy 2,1 miliardy Kč, což znamená 22% nárůst oproti stejnému období roku 2005. U nových hypoték nadále převládají hypotéky sjednané za účelem nákupu nemovitosti pro bydlení.

GE Money Bank umožňuje klientům zafixovat si úrokové sazby na jeden rok, tři roky a pět let, okamžitě znát konečnou cenu a velmi snadno si vybrat hypotéku, která odpovídá jejich potřebám. GE Money Bank přistupuje ke všem klientům zcela transparentně při stanovení všech hypotečních úrokových sazeb. Sazbu banka garantuje všem klientům, kteří splní podmínky schválení úvěru.

GE Money Bank nabízí také 100% hypotéku - jde o úvěr s financováním plné ceny pořizované nemovitosti. Klientům dále GE Money Bank nabízí tzv. Doplňkový úvěr až do výše 900 000 Kč. Jedná se o neúčelový úvěr zajištěný nemovitostí, který se poskytuje k hypotečnímu úvěru od GE Money Bank. Atraktivní je i tzv. americká hypotéka Grande, neúčelový úvěr zajištěný nemovitostí až do výše 1,5 mil. Kč se splatností až 20 let a navíc bez poplatku za vyřízení.

GE Money Bank poskytuje hypotéky klientům od 18 do 65 let s možností splácení hypotéky až do 70 let věku klienta, věk přitom banka posuzuje podle nejmladšího samostatně výdělečného účastníka hypotečního úvěru. To pomáhá především mladším lidem s nižšími příjmy, kterým pomáhají se splácením hypotéky rodiče. Díky tomuto postupu mohou totiž zvolit delší dobu splatnosti a mají tak nižší měsíční splátky.


Eva Chaloupková,
tisková mluvčí GE Money Bank