GE Money Bank představuje bankovní služby pro advokáty, notáře a insolvenční správce

Praha
7. dubna 2009

GE Money Bank nově nabízí speciální bankovní služby pro advokáty, notáře a insolvenční správce. Hlavními výhodami na míru šitého balíčku služeb s názvem Juridica Business Program jsou bezplatné vedení Profesního účtu, bezplatné vedení neomezeného počtu Účtů úschov a jejich vysoké úročení. Představitelé jmenovaných profesí mohou dále využít vysokých úrokových sazeb na spořicích účtech a termínovaných vkladech nebo nabídky exkluzivního privátního účtu Genius Gold s úrokovou sazbou 2,5 % ročně. Advokáti a notáři mají u GE Money Bank také snazší přístup ke zdrojům financování. Mohou získat až 1,5 milionu korun neúčelově jen na základě profesního osvědčení, což je nejvíce na trhu.

„Přístup GE Money Bank k profesním skupinám advokátů, notářů a insolvenčních správců prostřednictvím speciálního balíčku Juridica Business Program je na českém trhu unikátní. Klienti si jeho výhody oblíbili velmi rychle. Od února 2009, kdy jsme Juridica Business Program začali nabízet, dosahují celkové zůstatky na účtech s ním spojených již bezmála půl miliardy korun,“ řekl David Řehoř, manažer segmentu svobodných povolání GE Money Bank, a dodal: “Kromě bezplatného vedení balíčku služeb klienti oceňují zejména vysoké úročení uložených prostředků, a to bez ohledu na to, jedná-li se o prostředky advokátní kanceláře, privátní prostředky či prostředky uložené v rámci Účtů úschov,“ dodal David Řehoř.

Advokáti, notáři a insolvenční správci v rámci Juridica Business programu získají bezplatné vedení Profesního účtu, včetně veškerých elektronických příchozích i ochozích transakcí zdarma, platební kartu Master Card Business zdarma či neomezený počet Účtů úschovy, sloužících ke správě prostředků jejich klientů a třetích osob. Tyto Účty úschovy jsou včetně veškerých transakcí vedeny bezplatně a v tuto chvíli nabízejí ve své kategorii jedno z nejvyšších úročení na trhu - až 2,20 % ročně.

Peněžní prostředky na Účtech úschovy jsou zcela odděleny od peněžních prostředků klienta GE Money Bank (advokáta, notáře či insolvenčního správce) a zůstávají ve vlastnictví třetího subjektu, který je svěřil do správy. Účet nevyžaduje udržování jakéhokoli minimálního zůstatku. Prostředky na něm nejsou jakkoliv termínově vázány. O stavu na Účtech úschovy se klient může informovat online v Internet Bance nebo přes aplikaci domácího bankovnictví BankKlient. Obě formy přímého bankovnictví umožňují provádět veškeré transakce běžného platebního styku.
Po předložení patřičného profesního osvědčení mají advokáti a notáři také možnost čerpat buď kontokorentní nebo klasický splátkový úvěr. Bez dalších dokladů jim GE Money Bank do 24 hodin poskytne neúčelově až 1,5 milionu korun. Takto vysoký úvěr na základě předložení pouze profesního osvědčení poskytuje na českém trhu jen GE Money Bank.

Další výhodou Juridica Business Programu je možnost zdarma využívat exkluzivní privátní účet Genius Gold, který nabízí úročení sazbou 2,5 % ročně, ale také například zlatou platební kartu Master Card Gold a mnoho dalších služeb.

Pro zařazení do Juridica Business Programu si mohou klienti sjednat osobní schůzku s bankéřem v čase a místě dle svých potřeb nebo mohou napřímo využít kteroukoli z 221 poboček GE Money Bank.


Milan Kříž,
tiskový mluvčí GE Money Bank