GE Money Bank představila „Půjčky v akci“ s nejnižšími splátkami na trhu


Od 1. března do 31. května 2005 mohou zájemci využít nabídky „Půjčky v akci“ od GE Money Bank. V rámci ní mohou žadatelé získat Expres půjčku ve výši 50, 70 a 90 tisíc Kč se splatností 72 měsíců. Pro tyto částky nabízí banka nejnižší garantované splátky na trhu - např. splátka úvěru ve výši 50 tisíc Kč činí jen 999 Kč měsíčně. Nabídka „Půjčky v akci“ navazuje na podobnou nabídku z konce loňského roku, která se na trhu setkala s velkým zájmem.

„Naším cílem je nabízet žadatelům takový úvěr, který pro ně bude především dostupný a výhodný. Proto považujeme za klíčovou zejména nízkou měsíční splátku. Splátka v rámci nabídky „Půjčky v akci“ je pro nabízené výše úvěru garantovaná a získají ji všichni žadatelé, jimž bude půjčka schválena,“ řekla manažerka spotřebitelských úvěrů GE Money Bank Monika Königová.

Nabídka „Půjčky v akci“
Expres půjčka ve výši 50 000 Kč se splatností 72 měsíců a garantovanou měsíční splátkou 999 Kč
Expres půjčka ve výši 70 000 Kč se splatností 72 měsíců a garantovanou měsíční splátkou 1399 Kč
Expres půjčka ve výši 90 000 Kč se splatností 72 měsíců a garantovanou měsíční splátkou 1799 Kč

Současná nabídka navazuje na úspěch podobné akce, v rámci níž vloni GE Money Bank nabízela Expres půjčku ve výši 50 a 75 tisíc Kč s garantovanou měsíční splátkou. Pro nabízené částky byla garantovaná splátka na nejnižší úrovni na trhu. Akce probíhala od září do prosince 2004 a jen v průběhu těchto čtyř měsíců GE Money Bank poskytla nové úvěry v objemu 3,747 miliardy Kč.

„Obrovský zájem o loňskou speciální nabídku Expres půjčky ukázal, že cesta nízkých splátek u atraktivních výší úvěrů je správná. Pro klienty totiž právě výše měsíční splátky v porovnání s jejich příjmem představuje klíčový faktor při rozhodování o tom, zda si vzít úvěr,“ podotkla Monika Königová. „Očekáváme, že stejně jako loňská nabídka, i ta letošní se setká s velkým zájmem z řad klientů i neklientů banky,“ dodala Monika Königová.

Rychlý a výhodný úvěr

Expres půjčka je neúčelový úvěr, u kterého GE Money Bank nevyžaduje žádné ručení, přičemž o poskytnutí rozhodne banka na počkání. Prostřednictvím Expres půjčky si mohou klienti půjčit 30 až 200 tisíc Kč. Dobu splatnosti si mohou zvolit podle svých požadavků v délce 24, 30, 40, 50, 60 a 72 měsíců.

Schválení Expres půjčky od GE Money Bank trvá obvykle jen 1,5 až 3 minuty, průměrná doba od podpisu smlouvy o Expres půjčce do připsání peněz na účet klienta činí 2 hodiny. Jednoduchost vyřízení spolu s rychlostí celého procesu - od žádosti přes schválení až po připsání peněz - dělá z Expres půjčky jeden z nejžádanějších úvěrových produktů na českém trhu.

Nově lze požádat o půjčku prostřednictvím bankomatů GE Money Bank. Na bankomatech GE Money Bank je klientům k dispozici služba Infolimit, která je informuje o tom, kolik peněz jim může banka okamžitě půjčit prostřednictvím Expres půjčky, kontokorentu Flexikredit, nákupní úvěrové O.K. karty a kreditní karty MoneyCard. Pokud klient zadá své telefonní číslo, kontaktuje jej nejpozději další pracovní den bankéř GE Money Bank a dohodne s ním vše potřebné. Tento způsob kontaktu mohou využít i zájemci o úvěr, kteří nejsou klienty GE Money Bank.

O poskytnutí Expres půjčky mohou jak klienti GE Money Bank, tak i všichni ostatní požádat nejen na obchodních místech banky, ale také on-line prostřednictvím internetu. Díky jednoduchému formuláři na adrese je žádost o půjčku i rozhodnutí o ní otázkou několika minut. Dostupnosti Expres půjčky pomáhá také telefonní linka 844 844 844, na níž mohou zájemci o úvěr předběžně zjistit, zda oni osobně mohou úvěr získat, v jaké výši a s jakou měsíční splátkou.

Klienti čerpající Expres půjčku si mohou sjednat pojištění schopnosti splácet. Klient je pojištěn od data čerpání úvěru až do jeho splacení. Zájemci si mohou zvolit mezi dvěma typy pojištění, která kryjí následující rizika:
A) pojištění splátek v případě pracovní neschopnosti, plné a trvalé invalidity a úmrtí,
B) pojištění splátek v případě pracovní neschopnosti, plné a trvalé invalidity, úmrtí a pojištění pro případ ztráty zaměstnání.

RPSN nabídky Půjčky v akci činí u úvěru ve výši 50 tisíc Kč 14,03 %, u 70 tisíc Kč 14,05 % a u 90 tisíc Kč 14,05 %. Roční úroková sazba činí 12,8 % p.a.

Eva Chaloupková,
manažerka komunikace GE Money Bank