GE Money Bank představila akční nabídku úvěrů Expres Business: půjčka 400 tisíc Kč za 8200 Kč měsíčně !!!

 

 

A nově také úvěry určené pro právě začínající advokáty, notáře, lékaře, zubaře a veterináře

GE Money Bank připravila na závěr roku novinky týkající se úvěrových produktů pro podnikatele. Od 20. září nabízí akční nabídku úvěrů Expres Business, v rámci které je například možné získat úvěr v hodnotě 400 tisíc Kč s měsíčními splátkami 8200 Kč. Úvěry Expres Business poskytuje GE Money Bank až do výše 1 milionu Kč a žadatel má peníze na svém účtu k dispozici do druhého dne.
Až do konce listopadu 2006 mohou podnikatelé využít akční nabídky úvěrů Expres Business. Za 400 tisíc nyní zaplatí při úrokové sazbě 8,47 % p.a. jen 8200 Kč měsíčně. Úvěry Expres Business až do výše 1 milionu Kč poskytuje GE Money Bank bez jištění nemovitostí. Splatnost lze nastavit dle individuálních potřeb podnikatele na 24 až 60 měsíců. Zažádat o úvěr je možné prostřednictvím internetové žádosti na stránkách GE Money Bank nebo kterékoliv z 208 poboček GE Money Bank.

„Kromě nízké měsíční splátky je klíčovým parametrem úvěru Expres Business snadnost a rychlost jeho vyřízení. Do 20 minut banka klientovi sdělí, kolik si může půjčit a do druhého dne má již peníze k dispozici na svém účtu,“ řekla Lenka Plšková, specialista půjčky Expres Business. „Vyřízení a schválení úvěru je zdarma a žadateli stačí přinést jen jedno daňové přiznání, občanský průkaz a doklad o podnikání,“ dodala Lenka Plšková.

V případě potřeby financování přesahující 1 milion Kč je pro podnikatele připraven neúčelový úvěr Universal Business. Úvěr může žadatel čerpat až do výše 5 milionů Kč se splatností maximálně 20 let a podnikatel za něj ručí nemovitostí, kterou však nemusí vlastnit. O schválení úvěru rozhoduje GE Money Bank do 3 pracovních dnů a výše úvěru může dosáhnout maximálně 70 % odhadnuté hodnoty nemovitosti.

„Universal Business je neúčelový úvěr a záleží tak pouze na podnikateli, zda ho použije na rozvoj svého podnikání nebo financování provozních potřeb,“ řekl manažer produktu Universal Business Martin Vakoč. „Splácení lze flexibilně nastavit až na 20 let. Podle aktuální ekonomické situace firmy je možné kdykoliv zažádat o odklad splátek případně upravovat jejich výši,“ upřesnil Martin Vakoč.

GE Money Bank také nově přichází s úvěry zacílenými na začínající advokáty, notáře, lékaře, zubaře a veterináře. S úvěry Legal Business a Medical Business zájemce získává až 500 000 Kč do druhého dne. Banka přitom nevyžaduje žádné daňové přiznání a pro schválení úvěru stačí občanský průkaz a profesní průkaz nebo osvědčení. O úvěr může žádat i právě začínající podnikatel. Při úvěrech nad 1 milion Kč musí zájemce ručit nemovitostí.

* * *

Profil Expres Business

GE Money Bank nabízí Bank úvěr Expres Business fyzickým osobám-podnikatelům a právnickým osobám (v.o.s. a s.r.o.). Jde o neúčelový úvěr, takže podnikatelé nedokládají záměr financování. Klient se dozví předběžné rozhodnutí o schválení úvěrů do několika minut od podání žádosti a peníze jsou mu připsány na účet nejpozději do druhého dne od podpisu smlouvy. Podání žádosti o Expres Business i jeho zpracování je zdarma. O Expres Business mohou podnikatelé a firmy požádat nejen na obchodních místech GEMB, ale i prostřednictvím internetových stránek www.geuver.cz.

GE Money Bank poskytuje Expres Business v objemu 40 000 až 1 000 000 Kč. Výhodou je, že fyzické osoby-podnikatelé u úvěru do 200 000 Kč nemusí bance poskytnout žádné jištění (u úvěrů nad 200 tisíc je jako ručení akceptována směnka, právnické osoby ji předkládají vždy). Žadatelé tedy nepotřebují k zajištění shánět např. ručitele, nemovitost nebo jiný movitý majetek. Dobu splatnosti si mohou podnikatelé zvolit od 24 do 60 měsíců.

Úroková sazba Expres Business se odvíjí od velikosti úvěru a doby podnikání a pohybuje se od 8,47 % p.a. do 13,9 % p.a. Pro žadatele je důležité i to, že výše měsíční splátky je po celou dobu splácení fixní - mají tedy vždy platby spojené s úvěrem pod kontrolou. GE Money Bank postačí, když žadatel o úvěr předloží jedno nebo dvě daňová přiznání (dle volby žadatele a požadované výše úvěru). Expres Business je tedy dostupný i pro začínající podnikatele s pouze jednoletou historií. U specifických profesí (lékaři, zubaři, veterináři, advokáti a notáři) GE Money Bank financuje i klienty, kteří teprve s podnikáním začínají.

Profil Expres Universal Business

Úvěr Universal Business je poskytován jako kombinace splátkového a revolvingového nebo kontokorentního úvěru. Splátková část tvoří minimálně 75 % výše úvěru a klient ji splácí v pravidelných splátkách formou odděleného splácení úroku a jistiny. Revolvingová (kontokorentní) část, která tvoří nejvýše 25 % celkového úvěru má splatnost tři roky s možností obnovení úvěru.

Úvěr mohou získat i podnikatelé, kteří již podali alespoň jedno daňové přiznání za alespoň 6 měsíců podnikatelské historie. U specifických profesí (lékaři, zubaři, veterináři, advokáti a notáři) GE Money Bank financuje i klienty, kteří teprve s podnikáním začínají.


Eva Chaloupková,
tisková mluvčí GE Money Bank