GE Money Bank poskytla v prvním čtvrtletí Expres půjčky za téměř 3 mld. Kč

 

GE Money Bank poskytla v prvních třech měsících tohoto roku přes 41 tisíc nových Expres půjček v celkové hodnotě téměř 3 mld. Kč, což představuje 10% meziroční nárůst. Průměrná financovaná částka dosáhla hodnoty 71 tisíc Kč. Expres půjčku lze nyní v rámci speciální Jarní nabídky získat za výhodnějších podmínek.
Od začátku ledna do konce března 2007 přibylo v portfoliu banky přes 41 tisíc nových Expres půjček. Celkem takto klienti získali úvěry za téměř 3 mld. Kč, o 10 % více než za stejné období loňského roku. Výrazně vzrostla průměrná částka poskytnutá prostřednictvím Expres půjčky - v současnosti se pohybuje kolem 71 tisíc korun (zvýšení o 26 % v meziročním srovnání). Celkový objem portfolia Expres půjček přesáhl ke konci března 22 mld. Kč, což znamená 24% nárůst oproti roku 2006.

„Od začátku března nabízíme Expres půjčku za výhodnějších podmínek. V rámci Jarní nabídky mohou klienti získat úvěry s nižší úrokovou sazbou a delší dobou splatnosti. Také jsme zvýšili maximální částku, kterou mohou čerpat noví klienti. Ti si nyní mohou vzít Expres půjčku až do výše 150 000 Kč,“ uvedla Veronika Karlišová, manažerka spotřebitelských úvěrů GE Money Bank. „Expres půjčka je dlouhodobě mimořádně úspěšný a pro klienty atraktivní produkt. Klienti oceňují zejména jednoduché a rychlé vyřízení úvěru a flexibilitu, díky které mohou dobu splácení a výši splátky nastavit přesně podle svých představ,“ řekla Veronika Karlišová.

V rámci Jarní nabídky GE Money Bank garantuje výhodnou měsíční splátku pro úvěry v hodnotě 50, 75 a 90 tisíc Kč. GE Money Bank u těchto půjček snížila úrokovou sazbu a zároveň prodloužila dobu splatnosti až na 84 měsíců. Jarní kampaň GE Money Bank na Expres půjčky je platná pro úvěry, o které klienti zažádají v období od 1. března do 30. června 2007.

Nabídka Půjček v akci:
· Expres půjčka ve výši 50 000 Kč se splatností 84 měsíců a garantovanou měsíční splátkou 899 Kč
· Expres půjčka ve výši 75 000 Kč se splatností 84 měsíců a garantovanou měsíční splátkou 1333 Kč
· Expres půjčka ve výši 90 000 Kč se splatností 84 měsíců a garantovanou měsíční splátkou 1599 Kč

Expres půjčka je neúčelový úvěr, u kterého GE Money Bank nevyžaduje žádné ručení, přičemž o poskytnutí rozhodne banka na počkání - průměrně do 2 minut, do dalších 5 minut již má klient peníze na účtu. Prostřednictvím Expres půjčky si mohou klienti půjčit 30 až 200 tisíc Kč (noví klienti maximálně 150 000 Kč). Dobu splatnosti si mohou standardně zvolit podle svých požadavků v délce 24, 30, 40, 50, 60 a 72 měsíců. U vybraných úvěrů je to nyní i 84 měsíců.

O poskytnutí Expres půjčky mohou jak klienti GE Money Bank, tak i všichni ostatní požádat nejen na 210 obchodních místech banky, ale také on-line prostřednictvím internetu. Díky jednoduchému formuláři na adrese www.exprespujcka.cz je žádost o půjčku i rozhodnutí o ní otázkou několika minut. Dostupnosti Expres půjčky pomáhá také telefonní linka 844 844 844, na níž mohou zájemci o úvěr předběžně zjistit, zda oni osobně mohou úvěr získat, v jaké výši a s jakou měsíční splátkou.

Lze o ni také požádat prostřednictvím 500 bankomatů GE Money Bank. Na nich je klientům k dispozici služba Infolimit, která je informuje o tom, kolik peněz jim může banka okamžitě půjčit prostřednictvím Expres půjčky, kontokorentu Flexikredit a kreditní karty MoneyCard. Pokud klient zadá své telefonní číslo, kontaktuje jej nejpozději další pracovní den bankéř GE Money Bank a dohodne s ním vše potřebné. Tento způsob kontaktu mohou využít i zájemci o úvěr, kteří nejsou klienty GE Money Bank.

RPSN půjček v rámci Jarní nabídky činí 12,60 % u úvěru ve výši 50 tisíc Kč, 12,23 % u úvěrů ve výši 70 tisíc Kč a 12,21% pro úvěry v hodnotě 90 tisíc Kč.

Klienti čerpající Expres půjčku si mohou sjednat pojištění schopnosti splácet. Klient je pojištěn od data čerpání úvěru až do jeho splacení.


Eva Chaloupková,
tisková mluvčí GE Money Bank