GE Money Bank otevřela ve Zlíně svou 250. pobočku


První návštěvníci pobočky mohou vyhrát notebook


V pořadí již 250. pobočku GE Money Bank v ČR a druhou ve Zlíně najdou zákazníci od 19. září v ulici Okružní 4701. Nové bezbariérové obchodní místo má otevřeno od pondělí do čtvrtka v čase 10.00 - 18.00 hodin a v pátek 8.00 - 16.00 hodin, vždy s hodinovou pauzou od 13.00 hodin. Slavnostní otevření pobočky proběhne v pondělí 19. září od 10.00 hodin. V průběhu celého následujícího týdne bude pro návštěvníky připraveno několik akcí včetně skákacího hradu pro děti a tipovací soutěže o notebook ACER Aspire. Pobočka klientům nabízí účet Genius Active na půl roku bez poplatků za vedení. Stačí si zde konto založit do konce listopadu 2011. Díky zaměstnancům zlínských poboček GE Money Bank se navíc sídliště Jižní svahy dočká renovace dětského hřiště nedaleko nového obchodního místa.


„Otevření již 250. pobočky GE Money Bank v České republice je jasným důkazem toho, že nám na českém trhu záleží. Máme třetí nejvyšší počet bankovních poboček na trhu v ČR a naši klienti to k nám proto mají blíž. Do rozšiřování pobočkové sítě investujeme dlouhodobě a budeme v tomto směru i nadále pokračovat. Kromě 250 poboček mohou zákazníci využívat i naší sítě 676 bankomatů,“
říká Christoph Glaser, ředitel distribuce a člen představenstva GE Money Bank.

„Nová pobočka GE Money Bank na největším zlínském sídlišti Jižní svahy vhodně doplní stávající obchodní místo díky delší otevírací době. Pobočka je umístěna v přirozeném centru sídliště, je dobře dostupná MHD a nabízí také dostatek parkovacích míst,“
říká Jiří Očadlík, vedoucí nové pobočky GE Money Bank. „Při příležitosti otevření nového obchodního místa jsme se rozhodli přispět ke kultivaci prostředí na sídlišti Jižní svahy. V sobotu 24. září se pustíme do renovace dětského hřiště umístěného nedaleko nové pobočky v ulici Slunečná vedle kostela. Nepůjde jen o ojedinělou akci, hřiště plánujeme udržovat dlouhodobě,“ dodává Jiří Očadlík.

Samotné prostory nové zlínské pobočky GE Money Bank jsou provedeny podle interiérového návrhu významné světové designérské společnosti IDEO, která je na trhu jedničkou ve svém oboru. Uspořádání místnosti, materiály, použité barvy i doplňkové služby reagují na potřeby současných zákazníků. Na pobočce klientům ušetří čas i samoobslužná zóna, která jim umožní rychle vyřídit základní bankovní operace. Přes bankomat umístěný na pobočce mohou klienti rovněž přispívat na projekty UNICEF podporující děti v zemích třetího světa. Unikátní vlastností bankomatů GE Money Bank je také odměňování všech uživatelů za jakýkoli výběr hotovosti prostřednictvím slevových kupónů u partnerů banky v programu GEniální výběr.

Zákazníci, kteří chtějí ušetřit při nakupování, si do konce roku mohou také na nové zlínské pobočce pořídit zvýhodněnou kreditní kartu MoneyCard Plus nebo MoneyCard Gold. GE Money Bank jim po dobu tří měsíců bude vracet 10 % hodnoty každého jejich nákupu kreditní kartou zpět na účet, a to až do výše 500 Kč za měsíc. Navíc v rámci této akce získají klienti také vedení kreditní karty na rok zdarma.

V České republice je GE Money Bank třetí největší bankou co do velikosti pobočkové sítě. Klientům je k dispozici 250 obchodních míst a 676 bankomatů. Jejich adresy včetně otevírací doby najdou zájemci na internetových stránkách banky www.gemoney.cz/pobocky.

Pavel Zúbek,

tiskový mluvčí GE Money Bank