GE Money Bank otevřela v Praze v Lukách novou pobočku


GE Money Bank dnes otevřela v Praze novou pobočku. Klienti ji naleznou v Mukařovského ulici a otevřena bude celý pracovní týden, v pondělí a ve středu od 9:00 do 18:00, v úterý a ve čtvrtek od 9:00 do 17:00 a v pátek od 9:00 do 16:00 hodin. Na pobočce je pro klienty připraven bankomat.

Interiérový design pobočky navrhla společnost IDEO, která je na trhu jedničkou ve svém oboru. Uspořádání místnosti, materiály, použité barvy i doplňkové služby, to vše reaguje na potřeby současných zákazníků. Na pobočce klientům navíc ušetří čas i samoobslužná zóna, která jim umožní rychle vyřídit základní požadavky a bankovní operace.

Na nové pobočce si klienti mohou založit například konto Genius Optimal, které představuje nový koncept balíčkových účtů. Vedle neomezeného platebního styku totiž nabízí zvýhodnění na dalších bankovních produktech a ucelenou nabídku doplňkových pojistných produktů. Nabídka pojištění zahrnuje cestovní pojištění, pojištění ztráty karty a asistenční služby. Dále také zvýhodnění hypotečního úvěru o 0,50 % na úrokové sazbě a také spořicí účet Optimal s roční úrokovou sazbou 2,50 % pro zůstatky až do 500 tisíc Kč.

Klienti si zde mohou také vybrat z nové řady kreditních karet MoneyCard. V případě karty MoneyCard Gratis držitel neplatí žádné poplatky za vedení. MoneyCard Extra v ceně zahrnuje věrnostní program bene+. Luxusní karta MoneyCard Gold klientovi například poskytuje asistenční služby zdarma a věrnostní programy bene+ a gold bene+. Všichni klienti, kteří o novou kartu požádají do konce roku, mohou navíc počítat s nulovým úročením realizovaných nákupů po dobu šesti měsíců.

Klienti GE Money Bank mohou v České republice využít široké sítě 239 obchodních míst a 638 bankomatů. Jejich adresy včetně otevírací doby jsou k dispozici na internetových stránkách banky www.gemoney.cz.

Milan Kříž,
tiskový mluvčí GE Money Bank