GE Money Bank otevřela v Liberci svou 243. pobočku

Nová pobočka bude otevřena 7 dní v týdnu do 20 hodin večer

Liberec Od včerejšího dne mohou zájemci i stávající klienti GE Money Bank využívat novou pobočku v Obchodním centru Nisa Liberec. Nové bezbariérové obchodní místo je otevřeno po celý týden, včetně víkendů, od 10 do 20 hodin. Jedná se o menší pobočku, která poskytuje všechny bankovní služby s výjimkou hotovostních operací. K těm mohou klienti na pobočce využít depozitní bankomat, který umožňuje jak výběr, tak i vklad hotovosti. Při založení běžného účtu na nové pobočce do konce srpna 2011 získají klienti vedení účtu na půl roku zdarma a prvních 50 také vstupenku do multikina CineStar. Co do velikosti pobočkové sítě je dnes GE Money Bank třetí největší bankou v České republice.

„Otevřením pobočky GE Money Bank v největším obchodním centru na severu Čech dáváme klientům možnost navštívit bankéře také v pozdních odpoledních hodinách nebo o víkendech, kdy jsou lidé zvyklí nakupovat. Prodloužené otevírací doby v obchodních centrech zákazníci čím dál více využívají,“ říká Jitka Kocková, vedoucí nové pobočky GE Money Bank, a dodává: „Klienti, kteří chtějí při nákupech ušetřit, mohou platit debetní či kreditní kartou GE Money Bank s věrnostním programem bene+, díky kterému se jim vrací na účet peníze z plateb u 19 vybraných partnerů programu.“ Přímo v Obchodním centru Nisa ušetří klienti až 10 % z nákupů při platbě kartou u společností CineStar, Corial, Costa Coffee, Datart nebo SCANquilt.

Bankomaty GE Money Bank nyní navíc nabízejí odměnu 2000 Kč. Stačí si jen vytisknout poukázku a na libovolné pobočce GE Money Bank založit běžný účet. Nabídka je určena novým klientům a platí jen do případného vyčerpání zásob, maximem je 400 otevřených běžných účtů svázaných s touto kampaní. Zájemci se ale včas dozví, jestli nárok při uzavření smlouvy stále trvá. Odměna je klientům připsána na účet po uplynutí dvou měsíců od založení. Poukázku lze vytisknout na kterémkoliv z 670 bankomatů GE Money Bank od 1. června až do 8. července 2011.

V Liberci jsou zákazníkům nyní k dispozici již čtyři obchodní místa GE Money Bank, například také v Nákupním centru Géčko. Prostřednictvím depozitního bankomatu mohou klienti nově otevřené pobočky nejen peníze vybírat, ale mohou je také vkládat a provádět tak například hotovostní platby. Přes bankomaty GE Money Bank lze rovněž přispívat na projekty UNICEF podporující děti v zemích třetího světa.

Nové prostory pobočky GE Money Bank v Obchodním centru Nisa jsou provedeny podle interiérového návrhu významné světové designérské společnosti IDEO, která je na trhu jedničkou ve svém oboru. Uspořádání místnosti, materiály, použité barvy i doplňkové služby reagují na potřeby současných zákazníků. Na pobočce klientům ušetří čas i samoobslužná zóna, která jim umožní rychle vyřídit základní bankovní operace.

Věrnostní program bene+
Za platby debetními a kreditními kartami GE Money Bank získávají zákazníci nakupující v partnerské síti programu bene+ až 10 % z transakce zpět. Věrnostní program bene+ je automaticky a bez poplatku aktivován majitelům účtů Genius Active, Genius Active+, Genius Optimal a Genius Gold. Týká se ale také všech držitelů kreditních karet bene+, MoneyCard Plus a MoneyCard Gold. Ti mají navíc 1 % zpět z každé transakce, kterou provedou kdekoliv mimo partnerskou síť, a to včetně zahraničí a internetu. Majitelé kreditní karty MoneyCard Gold a držitelé jakékoli karty vydané k účtu Genius Gold mohou navíc využít odměn ve věrnostním programu gold bene+ a získat tak až 20 % z nákupu zpět.
V České republice mohou klienti GE Money Bank využívat široké sítě 243 obchodních míst a 670 bankomatů. Jejich adresy včetně otevírací doby jsou k dispozici na internetových stránkách banky www.gemoney.cz.

Pavel Zúbek
tiskový mluvčí GE Money Bank