GE Money Bank otevřela v Chlumci nad Cidlinou kontaktní kancelář


Místní si mohou bankéře zavolat i domů nebo do firmy

Od 20. července mohou zájemci i stávající klienti GE Money Bank využívat novou kontaktní kancelář banky přímo v Chlumci nad Cidlinou na adrese 9. května 6. Otevírací doba kanceláře je každou středu od 9 do 11.30 a odpoledne od 12 do 16.30 hodin. Mimo tuto dobu si mohou klienti z regionu domluvit individuální schůzku s bankéřem i u sebe doma nebo ve firmě. Při založení běžného účtu Genius Active nabízí klientům chlumecká kancelář do konce září 2011 vedení účtu na půl roku zdarma.

„Otevřením kontaktní kanceláře GE Money Bank v Chlumci nad Cidlinou jsme vyšli vstříc našim klientům z regionu, kteří tak k vyřízení většiny svých požadavků už nemusí dojíždět na pobočku do jiného města,“ říká Jana Přenosilová, ředitelka oblasti Nymbursko GE Money Bank, a dodává: „Bankéř z této kanceláře je navíc mobilní, takže pokud se klientovi nehodí otevírací hodiny, může si s ním domluvit schůzku v čase a místě, které mu vyhovují.“

V kontaktní kanceláři GE Money Bank poskytuje všechny bankovní služby s výjimkou hotovostních operací. K výběru hotovosti nebo provádění platebních příkazů mohou klienti banky v Chlumci nad Cidlinou využít bankomat na Klicperově náměstí 62. Individuální schůzku mimo provozní dobu kanceláře si mohou domluvit lidé z širšího okolí Chlumce nad Cidlinou s mobilním bankéřem na telefonním čísle 724 665 238.

V Chlumci nad Cidlinou a okolí si mohou zájemci nyní jednoduše a na počkání založit například účet Genius Active, který jim poskytne všechny běžně využívané služby. Jeho součástí je také nástroj k ovládání účtu Internet Banka, která byla letos již potřetí za sebou vyhodnocena českou veřejností jako nejlepší finanční produkt na trhu. Platební karty k účtu jsou vybaveny věrnostním programem bene+, díky kterému se klientům vrací na účet peníze z plateb u 20 vybraných partnerů programu. U těchto obchodníků ušetří až 5 %.

Zákazníci si prostřednictvím kontaktního místa i mobilního bankéře mohou vyřídit také Expres půjčku, kterou lze získat ve výši od 30 do 600 tisíc korun, přičemž GE Money Bank nevyžaduje žádné zajištění úvěru. O poskytnutí rozhoduje banka na počkání, do 5 minut od podpisu smlouvy má klient peníze na účtu.

V České republice mohou klienti GE Money Bank využívat její třetí nejširší sítě 244 obchodních míst a 672 bankomatů. Jejich adresy včetně otevírací doby jsou k dispozici na internetových stránkách banky www.gemoney.cz/pobocky.

Pavel Zúbek
tiskový mluvčí GE Money Bank