GE Money Bank otevřela svou 244. pobočku


K příležitosti otevření věnovala pobočka 30 tisíc korun neziskové organizaci Acorus

Slavnostního otevření 244. pobočky GE Money Bank v Praze 9 u metra Vysočanská se v úterý 28. června účastnili také zástupci městské části a občanského sdružení Acorus. Právě tomuto sdružení věnovala pobočka příspěvek 30 tisíc korun na rekonstrukci kuchyně v azylovém domě pro oběti domácího násilí. Nové bezbariérové obchodní místo GE Money Bank v Praze 9 na Sokolovské 219 má otevřeno od pondělí do pátku v čase 9 - 17 hodin. Při založení běžného účtu Genius Active na této pobočce do konce srpna 2011 získají klienti jeho vedení na 6 měsíců zdarma. Co do velikosti pobočkové sítě je dnes GE Money Bank třetí největší bankou v České republice.

„Otevřením nové pobočky GE Money Bank jsme zvýšili dostupnost našich služeb zákazníkům z Vysočan a také dojíždějícím z Čelákovic a okolí. Nové obchodní místo se nachází naproti metru Vysočanská a zároveň blízko vlakové stanice Vysočany,“ říká Naděžda Šubrtová, vedoucí nové pobočky GE Money Bank. „V souvislosti s představením pobočky, kterých máme v Praze už 29, jsme se rozhodli přispět ke zlepšení úrovně pobytu v azylovém domě pro ženy, které neměly v životě příliš štěstí,“ dodává Naděžda Šubrtová.

„Naše sdružení Acorus se zaměřuje na pomoc obětem domácího násilí, kterými jsou nejčastěji ženy a děti. Vzhledem ke složitému financování neziskových organizací jsme rádi za každou pomoc. Příspěvek GE Money Bank nám umožní pořídit novou kuchyň v azylovém domě pro naše klienty,“ říká Zdena Bednářová, ředitelka občanského sdružení Acorus.

Prostory nové pobočky GE Money Bank jsou provedeny podle interiérového návrhu významné světové designérské společnosti IDEO, která je na trhu jedničkou ve svém oboru. Uspořádání místnosti, materiály, použité barvy i doplňkové služby reagují na potřeby současných zákazníků. Na pobočce klientům ušetří čas i samoobslužná zóna, která jim umožní rychle vyřídit základní bankovní operace. Bankomat umístěný na pobočce lze využít mimo standardní funkce také k příspěvkům na projekty UNICEF podporující děti v zemích třetího světa.

Na nové pobočce GE Money Bank si v době dovolených a výjezdů do zahraničí mohou zájemci sjednat například kreditní karty MoneyCard, které jim kromě finanční rezervy na cesty umožní nakupovat výhodněji s věrnostním program bene+. Ten vrací klientům až 10 % z transakcí u partnerů programu a 1 % ze všech nákupů kartou i mimo partnerskou síť zpět na účet. Příslušná částka z hodnoty všech těchto nákupů je připsána klientům na konci každého měsíce. Kreditní karty MoneyCard mohou získat zájemci nyní až do konce srpna na 12 měsíců bez poplatku a s 0% úrokem na platby kartou v obchodech po dobu tří měsíců od podpisu smlouvy.

V České republice mohou klienti GE Money Bank využívat široké sítě 244 obchodních míst a 671 bankomatů. Jejich adresy včetně otevírací doby jsou k dispozici na internetových stránkách banky www.gemoney.cz.

Pavel Zúbek
tiskový mluvčí GE Money Bank