GE Money Bank otevřela novou pobočku a věnovala 20 000 Kč azylovému domu


GE Money Bank otevřela novou pobočku Praha Vinice. Slavnostního otevření se mimo jiné zúčastnil pan Ing. Antonín Weinert, CSc., místostarosta obce Praha 10. Pan Josef Pajer, ředitel Azylového domu pro matku a dítě Prahy 10, pak převzal od zástupců GE Money Bank šek v hodnotě 20 000 korun. Částka bude použita na nákup vybavení a nábytku azylového domu. Klienti novou pobočku naleznou na adrese Vinohradská 167.

Nová pobočka (tel.: 274 012 210) bude otevřena v pondělí a ve středu od 9:00 do 18:00, v úterý a ve čtvrtek od 9:00 do 17:00 a v pátek od 9:00 do 16:00. Pobočka GE Money Bank byla postavena v moderním multifunkčním designu od renomované designérské společnosti IDEO a nabízí bezbariérový přístup a bankomat dostupný 24 hodin denně. Uspořádání místnosti, materiály, použité barvy i doplňkové služby, to vše reaguje na potřeby současných zákazníků. Na pobočce klientům navíc ušetří čas i samoobslužná zóna, která jim umožní rychle vyřídit základní požadavky a bankovní operace.

Na nové pobočce mohou klienti získat například Expres půjčku, na kterou se do 31. května vztahuje akční nabídka. Klienti, kteří si v tomto období o úvěr zažádají, získají tento úvěr bez poplatků za vyřízení a následné vedení úvěrového účtu. Zájemci tak mohou ušetřit na poplatcích až 11 500 korun*.

Do 30. června 2010 platí také u GE Money Bank zvýhodněná nabídka pro zájemce o hypoteční úvěr. Hypotéku s úrokovou sazbou již od 4,69 % p.a. lze sjednat bez poplatku za zpracování a ušetřit tak až 25 000 Kč. Nabídka se vztahuje na účelové hypoteční úvěry se zvoleným úrokovým obdobím 3, 5 nebo 10 let.

V oblasti spořicích a investičních produktů GE Money Bank nedávno představila nové investiční životní pojištění, které nabízí ve spolupráci s ING. Tento druh pojištění kombinuje zabezpečení pro případ smrti a možnost investování v rámci tří finančních fondů. Základní sazba pro investici začíná již na 300 korunách měsíčně. Struktura tohoto pojištění byla připravena na míru klientům tak, aby se produkt dokázal přizpůsobit měnícím se potřebám v průběhu trvání pojištění a zajistil finanční stabilitu rodinného příjmu i v případě neočekávaných událostí.

Klienti GE Money Bank mohou v České republice využít široké sítě 229 obchodních míst a 628 bankomatů. Jejich adresy včetně otevírací doby jsou k dispozici na internetových stránkách banky www.gemoney.cz.

* v případě půjčky 600 tisíc korun na 96 měsíců


Markéta Dvořáčková,
tisková mluvčí GE Money Bank