GE Money Bank otevřela na pražském Tylově náměstí novou pobočku


GE Money Bank otevřela v Praze další novou pobočku. Klienti ji naleznou na adrese Tylovo náměstí 15/3 a otevřena bude v pondělí a ve středu od 9:00 do 18:00, v úterý a ve čtvrtek od 9:00 do 17:00 a v pátek od 9:00 do 15:00. Rychlost odbavení klientů zvýší mimo jiné samoobslužná zóna pro vyřízení základních požadavků. Pobočka GE Money Bank na Tylově náměstí, která byla postavena v moderním multifunkčním designu od renomované designérské společnosti IDEO, nabízí bezbariérový přístup a bankomat dostupný 24 hodin denně.

„V tomto období očekáváme, že pražané budou projevovat největší zájem o sjednání Expres půjčky, na kterou se do 31. května vztahuje akční nabídka. Klienti, kteří si v tomto období zažádají o Expres půjčku od GE Money Bank, získají totiž tento úvěr bez poplatků za vyřízení a následné vedení úvěrového účtu. Zájemci tak mohou ušetřit na poplatcích až 11 500 korun*,“ říká vedoucí obchodního místa GE Money Bank Markéta Koutná.

Od 1. dubna do 30. června 2010 mohou zájemci také žádat u GE Money Bank o hypotéku za výhodnějších podmínek. Hypoteční úvěr s úrokovou sazbou již od 4,69 % p.a. mohou totiž získat zcela bez poplatku za zpracování a ušetřit tak až 25 000 Kč. Nabídka se vztahuje na účelové hypoteční úvěry se zvoleným úrokovým obdobím 3, 5 nebo 10 let.

Investiční životní pojištění
V oblasti spořicích a investičních produktů GE Money Bank nedávno představila nové investiční životní pojištění, které nabízí ve spolupráci s ING. Tento druh pojištění kombinuje zabezpečení pro případ smrti a možnost investování v rámci tří finančních fondů. Základní sazba pro investici začíná již na 300 korunách měsíčně. Struktura tohoto pojištění byla připravena na míru klientům tak, aby se produkt dokázal přizpůsobit měnícím se potřebám v průběhu trvání pojištění a zajistil finanční stabilitu rodinného příjmu i v případě neočekávaných událostí.

Interiérový design pobočky na Tylově náměstí navrhla společnost IDEO, která je na trhu jedničkou ve svém oboru. Uspořádání místnosti, materiály, použité barvy i doplňkové služby, to vše reaguje na potřeby současných zákazníků. Na pobočce klientům navíc ušetří čas i samoobslužná zóna, která jim umožní rychle vyřídit základní požadavky a bankovní operace.

Klienti GE Money Bank mohou v České republice využít široké sítě 228 obchodních míst a 627 bankomatů. Jejich adresy včetně otevírací doby jsou k dispozici na internetových stránkách banky www.gemoney.cz.

* v případě půjčky 600 tisíc korun na 96 měsíců


Markéta Dvořáčková,
tisková mluvčí GE Money Bank