GE Money Bank otevřela 30. pobočku v Praze


Novou pobočku GE Money Bank v Praze 9 Čakovicích najdou zákazníci od 15. srpna v Obchodním centru Globus, na adrese Kostelecká 823. Pobočka je bezbariérová a má otevřeno po celý týden, včetně víkendů, od 10 do 18 hodin. K příležitosti otevření nabízí čakovická pobočka GE Money Bank vedení běžného účtu Genius Active na půl roku zdarma. Akce platí při založení tohoto konta do konce října 2011.

„Nová pobočka GE Money Bank v Obchodním centru Čakovice zjednoduší návštěvu našeho bankéře jak místním, tak i lidem dojíždějícím za nákupy z okolních obcí. Navíc zde máme otevřeno také o víkendech, kdy jsou lidé zvyklí nakupovat. Prodloužené otevírací doby na pobočkách v obchodních centrech zákazníci čím dál více využívají,“ říká Monika Markalousová, vedoucí nové pobočky GE Money Bank, a dodává: „Klienti, kteří chtějí při nákupech ušetřit, mohou platit debetní či kreditní kartou GE Money Bank s věrnostním programem bene+, díky kterému se jim vrací na účet peníze z plateb u 19 vybraných partnerů programu.“ Přímo v Obchodním centru Čakovice ušetří klienti až 10 % z nákupů při platbě kartou v prodejně Pet Center nebo eiffel optic.

Nové prostory pobočky GE Money Bank v Praze Čakovicích jsou provedeny podle interiérového návrhu významné světové designérské společnosti IDEO, která je na trhu jedničkou ve svém oboru. Uspořádání místnosti, materiály, použité barvy i doplňkové služby reagují na potřeby současných zákazníků. Na pobočce klientům ušetří čas i samoobslužná zóna, která jim umožní rychle vyřídit základní požadavky a bankovní operace. Prostřednictvím bankomatu s nepřetržitým provozem mohou klienti provádět například platební příkazy nebo přispět na projekty UNICEF podporující děti v zemích třetího světa.

Zákazníci si na čakovické pobočce mohou v době dovolených a výjezdů do zahraničí sjednat například kreditní karty MoneyCard, které jim kromě finanční rezervy na cesty umožní nakupovat výhodněji s věrnostním programem bene+. Ten vrací klientům zpět na účet až 10 % z transakcí u 19 partnerů programu a 1 % ze všech nákupů kreditní kartou i mimo partnerskou síť. Kromě partnerů ale přináší věrnostní program bene+ také speciální časově omezené akce. Například od začátku září do konce listopadu získají zákazníci platící kreditní kartou v síti prodejen kika 10 % z transakce zpět na účet. Během září mohou klienti využít také akce v síti knihkupectví Neoluxor a Neopalladium, kde je odměna při platbě kreditní kartou s bene+ dokonce 20 %.

Věrnostní program bene+ je automaticky a bez poplatku aktivován majitelům účtů Genius Active, Genius Active+, Genius Optimal a Genius Gold. Týká se ale také všech držitelů kreditních karet bene+, MoneyCard Plus a MoneyCard Gold. Příslušná odměna z hodnoty všech nákupů je klientům připsána na konci každého měsíce.

V Praze mohou klienti GE Money Bank využívat již 30 poboček banky. V České republice je GE Money Bank třetí největší bankou co do velikosti pobočkové sítě. Klientům je k dispozici 249 obchodních míst a 675 bankomatů. Jejich adresy včetně otevírací doby najdou zájemci na internetových stránkách banky www.gemoney.cz/pobocky.


Pavel Zúbek,
tiskový mluvčí GE Money Bank