GE Money Bank otevírá již sedmou pobočku v inovativním designu

V Praze bude otevřena další pobočka GE Money Bank realizovaná dle konceptu designérského studia IDEO. Tentokrát ji mohou lidé navštívit na pražském Chodově.

GE Money Bank otevírá 26. října 2009 na pražském Chodově pobočku v moderním, funkčním designu od společnosti IDEO - světového lídra v oboru. Uspořádání interiéru, použité barvy, materiály i doplňkové služby, to vše reaguje na potřeby současného zákazníka. Pobočka mu nabízí nejen větší soukromí a pohodlí, ale zejména šetří jeho čas. Klienti ji naleznou v Praze 4 v ulici V Parku 2309/6, pár kroků od výstupu z metra či obchodního centra.


„Nový koncept pobočky IDEO přesně vystihuje příslib značky GE Money Bank. Současné pojetí je méně komplikované, jednoznačnější a hlavně zvyšuje orientaci na zákazníka,“ říká Zuzana Gavendová, vedoucí obchodního místa GE Money Bank a dodává: „Osobně největší přínos inovované pobočky spatřuji v novém uspořádání, které celkově šetří klientův čas. Například při příchodu do pobočky mohou klienti využít elektronického pořadníku, kde se zaregistrují a následující čas pak efektivně využít například ve vzdělávací knihovně.“

I čekání lze využít efektivně

Při čekání na bankéře mohou klienti nově využít také „vzdělávací knihovny“ s nejrůznějšími materiály, jako jsou finanční publikace, společenské časopisy a informace o produktech. Zde si je pak rovněž bankéř vyzvedne. Zároveň je tu nově k dispozici také samoobslužná zóna pro rychlé vyřízení základních požadavků klientů, jako jsou standardní bankovní operace, terminál internetového bankovnictví, který mohou klienti během čekání používat, atd. Toto řešení si dobře poradí s frontami a snižuje tak nervozitu, která bývá s čekáním spojena.

„První pobočku v novém designu jsme otevřeli začátkem letošního roku. V té době jsme považovali za reálné, že jich během roku otevřeme ještě dalších pět. Vzhledem k tomu, jak lidé i bankéři nový přístup vítají, snažíme se tempo modernizace naší pobočkové sítě zrychlit,“
říká Pavel Mencl, Senior Business Development Manager GE Money Bank, který má modernizaci stávajících i otvírání nových poboček na starosti. „Jsem velmi rád, že jsme již nyní překonali naše původní odhady a otevíráme již sedmou pobočku v novém konceptu,“ dodává Mencl.

Odlišné řešení

V nové pobočce se Pražané setkají s absolutně odlišným řešením interiéru, barevností i uspořádáním nábytku, než jaké znají z klasických poboček. Celkové uspořádání je klientům GE Money Bank “ušito na míru“, protože respektuje tempo jejich návštěvy. To znamená, že jsou například jasně a viditelně odlišeny transakční a konzultační zóny.

Designové řešení společnosti IDEO vychází z hloubkového pozorování chování vybraných respondentů. Cílem tohoto pozorování bylo zjistit pocity, potřeby a chování klientů navštěvujících pobočku a následně jim přizpůsobit interiér a exteriér banky.

Klienti mohou očekávat víc než jen pestré barvy, moderní nábytek a přátelské jednání. Mohou se těšit z pohodové atmosféry, vysoce kvalitní konzultace a lepšího využití času. GE Money Bank již otevřela šest poboček v tomto novém designu - tři v Brně, jednu v Ústí nad Labem a dvě v Praze, na centrále v BB Centru a na Pankráci. Chodovská je sedmá v pořadí. Novou koncepci se chystá GE Money Bank aplikovat rovněž na celou řadu dalších poboček v blízké budoucnosti.


Klienti GE Money Bank mohou v České republice využít široké sítě 221 obchodních míst a 620 bankomatů. Jejich adresy včetně otevírací doby jsou k dispozici na internetových stránkách banky www.gemoney.cz


Markéta Dvořáčková
tisková mluvčí GE Money Bank