GE Money Bank opět zaplatí jednu měsíční splátku za klienty

Každému, kdo se ode dneška až do konce roku rozhodne využít Expres půjčku, zaplatí GE Money Bank jednu měsíční splátku. Ušetří mu tak i několik tisíc korun. Nabídka se vztahuje na akční nabídku úvěrů ve výši 60, 70 a 100 tisíc korun se splatností na 7 let. U těchto půjček banka současně snižuje úrokové sazby.

„Rozhodli jsme se zopakovat úspěšnou jarní nabídku, kdy o Expres půjčku s možností zaplacení jedné splátky zažádaly tisíce nových klientů,“ říká Veronika Benešová, manažerka spotřebitelských úvěrů GE Money Bank, a dodává: “Úhrada jedné splátky bankou přijde vhod každému. Zejména pak v obdobích zvýšených výdajů či po nich. Kdo by takový dárek například v lednu po vánočních nákupech neuvítal.“

Požádat si o zaplacení splátky může klient na kterékoliv pobočce GE Money Bank. Peníze mu banka připíše na jeho běžný účet v den následující splátky. Nabídka platí pro všechny akční nabídky úvěrů v hodnotě 60, 70 a 100 tisíc korun. U nich banka zároveň snížila úrokovou sazbu a prodloužila dobu splatnosti až na 84 měsíců. Půjčku lze nyní získat s RPSN od 11,47 %.

Během osmi měsíců letošního roku GE Money Bank poskytla více než 108 tisíc nových Expres půjček v celkové hodnotě téměř 12,5 mld. korun. Průměrná financovaná částka v současnosti dosahuje 85 tisíc korun. Expres půjčka je neúčelový úvěr ve výši od 30 do 300 tisíc korun, u kterého GE Money Bank nevyžaduje žádné ručení, přičemž o poskytnutí rozhoduje na počkání - průměrně do 2 minut. Do dalších 5 minut již má klient peníze na účtu. Dobu splatnosti si zákazníci mohou standardně zvolit podle svých požadavků v délce 24, 30, 40, 50, 60 a 72 měsíců. U vybraných úvěrů je to nyní až 84 měsíců. V rámci Expres půjčky si mohou klienti nastavit datum měsíční splátky, tak aby vyhovovala jejich potřebám. K dalším výhodám patří také možnost Pojištění schopnosti splácet půjčku.

 

 


Markéta Dvořáčková,
tisková mluvčí GE Money Bank