GE Money Bank obhájila stříbro

GE Money Bank se v letošním, již 6. ročníku ocenění MasterCard Banka roku podařilo obhájit skvělou druhou příčku v kategorii Nejdynamičtější banka roku 2007. Odborná porota ji tak popáté v historii ocenění a potřetí v řadě vyzdvihla mezi lídry v inovacích a schopnosti neustálého zdokonalování produktů a služeb ve prospěch klientů.

„Přední umístění v kategorii Nejdynamičtější banka roku 2007 nás velmi potěšilo, neboť uplynulý rok pro nás byl z hlediska nabídky nových produktů a služeb jedním z nejúspěšnějších za celou dobu působení GE Money Bank v České republice. Uvedli jsme na trh řadu novinek, kterými jsme potvrdili naši dlouhodobou roli inovátora bankovního trhu, “ komentuje Jan Rollo, ředitel retailového bankovnictví GE Money Bank. „Pokud bych měl zdůraznit novinku, na niž jsme obzvlášť hrdí, bylo by to jednoznačně uvedení konta Genius Active, běžného účtu s jedním měsíčním paušálem, díky kterému naši klienti jen za letošní rok ušetří desítky milionů korun. Jsme rádi, že se tento koncept setkal s úspěchem u klientů a rychle se ujal na celém bankovním trhu,“ dodává Rollo.

V roce 2007 představila GE Money Bank mnoho novinek. Mezi ty nejvýznamnější patří Konsolidace půjček zajištěná nemovitostí, kterou nabízí jako jediná banka v ČR; nezajištěná Konsolidace půjček rozšířená o kreditní karty, splátkové karty a kontokorenty; Refinancování hypoték, služba, kterou oproti konkurenci poskytuje zdarma a s minimálními administrativními nároky; nebo konto Genius Active s nabídkou všech standardních bankovních služeb v rámci jednoho paušálu. Jeho výhod v současnosti využívá již více než 100 tisíc klientů.

Prestižní ocenění MasterCard Banka roku 2007 se skládá ze 4 hlavních a 6 produktových kategorií. Těmi hlavními jsou Banka roku 2007, Nejdůvěryhodnější banka roku 2007, Nejdynamičtější banka roku 2007 a Bankéř roku 2007. Letos bylo nominováno 17 bankovních domů v České republice. Výsledky ocenění jsou hodnotnou informací nejen pro odborníky v oblasti financí, ale především pro širokou veřejnost.

Dosavadní umístění GE Money Bank v kategorii Nejdynamičtější banka roku
2007 - 2. místo
2006 - 2. místo
2005 - 3. místo
2003 - 3. místo
2002 - 1. místo


Eva Chaloupková,
tisková mluvčí GE Money Bank