GE Money Bank nově spolupracuje s reklamní agenturou Taxi

Novou reklamní agenturou GE Money Bank se stala agentura Taxi. Ve výběrovém řízení, které probíhalo od prosince 2012 do března letošního roku, nejlépe obstála v konkurenci dalších pěti komunikačních agentur. Taxi střídá agenturu MARK/BBDO, která s GE Money Bank spolupracovala uplynulých 10 let.

„Hledali jsme partnera, který dokáže efektivně pracovat s tématem inovace v bankovnictví, jelikož ve strategii naší společnosti hraje klíčovou úlohu,“ říká Miroslava Misíková, senior manažerka marketingové komunikace GE Money Bank, a dodává: „Agentura Taxi nejlépe splnila požadavky dvoukolového výběrového řízení. Zaujaly nás jak předložené kreativní návrhy, tak jejich zpracování. Spolupráci zahajujeme v dubnu.“

Agentura Taxi se bude GE Money Bank starat o všechny marketingové aktivity v ATL. Kanadská agentura Taxi byla založená v roce 1992 v Torontu a v současnosti patří do skupiny WPP. Mezi oblasti, na které se zaměřuje, patří reklama, digital a design. Agentura Taxi pod vlajkou WPP nyní otevřela svou pobočku také v Praze.

Pavel Zúbek,
tiskový mluvčí GE Money Bank


V případě zájmu o další informace kontaktujte, prosím:

Pavel Zúbek, mobil: +420 725 420 107, tel.: +420 224 442 120, e-mail: pavel.zubek@ge.com