GE Money Bank nabízí znovu Půjčky v akci – nyní s možností odkladu splátek

Na počátku podzimu představila GE Money Bank několik novinek u svých úvěrů. Od 6. září až do konce prosince 2005 mohou zájemci opět využít nabídky „Půjček v akci“. V rámci ní mohou žadatelé získat Expres půjčku ve výši 50, 70 a 90 tisíc Kč se splatností 72 měsíců s garantovanými splátkami. Novinkou je možnost odkladu splátek úvěru bez úročení jistiny, což zatím žádná jiná česká banka nenabízí.

PŮJČKY V AKCI


„Nabídka Půjček v akci probíhala již na jaře a setkala se s obrovským zájmem klientů. Díky svému nastavením jde o úvěr, který je dostupný a výhodný - klíčová je přitom nízká měsíční splátka, kterou garantujeme všem žadatelům, jimž bude půjčka schválena,“ řekla Veronika Karlišová, manažerka spotřebitelských úvěrů GE Money Bank. „V rámci současné akce jsme představili novinku, která úvěr ještě zatraktivňuje - možnost začít úvěr splácet až za čtyři měsíce. Klienti mohou využít i nedávno představenou možnost zvolit si datum splátek,“ dodala.

Nabídka „Půjčky v akci“
· Expres půjčka ve výši 50 000 Kč se splatností 72 měsíců a garantovanou měsíční splátkou 999 Kč
· Expres půjčka ve výši 70 000 Kč se splatností 72 měsíců a garantovanou měsíční splátkou 1399 Kč
· Expres půjčka ve výši 90 000 Kč se splatností 72 měsíců a garantovanou měsíční splátkou 1799 Kč

Právě nabídka „Půjček v akci“, která probíhala od března do května, pozitivně ovlivnila výsledky Expres půjček v prvním pololetí letošního roku. Celkem GE Money Bank v prvních šesti měsících roku poskytla 90 tisíc nových půjček v objemu téměř 5,2 miliardy Kč - celkové portfolio tak představovalo 15,2 miliardy Kč.

MOŽNOST ODKLADU SPLÁTEK - BEZ ÚROKŮ

V rámci současné nabídky „Půjček v akci“ mohou klienti získat také možnost začít svůj úvěr splácet až za čtyři měsíce. Po tuto dobu přitom není jistina úročena. „Jde o další inovativní krok GE Money Bank - odklad splátek s úrokovou sazbou 0 % p.a. žádná jiná banka na českém trhu nenabízí,“ uvedla Veronika Karlišová. „Očekáváme, že zejména u klientů, kteří si budou brát úvěr v předvánočním období, se nabídka odkladu splátek setká se zájmem,“ podotkla.

VOLBA DATA SPLÁTKY

Další inovací, kterou banka představila již v červenci, je možnost volby data pravidelné splátky úvěru. Tuto možnost mají všichni klienti při uzavírání Expres půjčky, tedy nejen v rámci nabídky „Půjček v akci“. Klienti si díky tomu mohou nastavit takový termín, který např. navazuje na jejich pravidelný příjem na účet.

* * *

Expres půjčka je neúčelový úvěr, u kterého GE Money Bank nevyžaduje žádné ručení, přičemž o poskytnutí rozhodne banka na počkání - průměrně do 2 minut, do dalších 5 minut již má klient peníze na účtu. Prostřednictvím Expres půjčky si mohou klienti půjčit 30 až 200 tisíc Kč. Dobu splatnosti si mohou zvolit podle svých požadavků v délce 24, 30, 40, 50, 60 a 72 měsíců.

Od července 2005 se klientům, kteří již Expres splácí, nově nabízí možnost doplnit svůj úvěr do původní výše - mohou si půjčit částku, kterou již splatili a platit stále jednu splátku, na kterou byli zvyklí.

Lze o ni také požádat prostřednictvím 368 bankomatů GE Money Bank. Na nich je klientům k dispozici služba Infolimit, která je informuje o tom, kolik peněz jim může banka okamžitě půjčit prostřednictvím Expres půjčky, kontokorentu Flexikredit a kreditní karty MoneyCard. Pokud klient zadá své telefonní číslo, kontaktuje jej nejpozději další pracovní den bankéř GE Money Bank a dohodne s ním vše potřebné. Tento způsob kontaktu mohou využít i zájemci o úvěr, kteří nejsou klienty GE Money Bank.

O poskytnutí Expres půjčky mohou jak klienti GE Money Bank, tak i všichni ostatní požádat nejen na 197 obchodních místech banky, ale také on-line prostřednictvím internetu. Díky jednoduchému formuláři na adrese www.exprespujcka.cz je žádost o půjčku i rozhodnutí o ní otázkou několika minut. Dostupnosti Expres půjčky pomáhá také telefonní linka 844 844 844, na níž mohou zájemci o úvěr předběžně zjistit, zda oni osobně mohou úvěr získat, v jaké výši a s jakou měsíční splátkou.

Klienti čerpající Expres půjčku si mohou sjednat pojištění schopnosti splácet. Klient je pojištěn od data čerpání úvěru až do jeho splacení.

Expres půjčka se v červnu tohoto roku umístila v soutěži Zlatá koruna na 2. místě v kategorii úvěrů. V kategorii elektronického bankovnictví získala 3. místo služba Infolimit na bankomatech GE Money Bank. Infolimit umožňuje klientům na všech 362 bankomatech GE Money Bank zjistit, jakou výši půjčky jim banka právě nabízí a o úvěr si mohou na bankomatu také požádat. Cílem soutěže Zlatá koruna je ocenit nejlepší finanční produkty na českém trhu. Letos se konal již třetí ročník soutěže. Hodnocení produktů přijatých do soutěže provedla nezávislá odborná porota - Finanční akademie, složená z finančních odborníků a publicistů.

RPSN nabídky Půjčky v akci činí u úvěru ve výši 50 tisíc Kč 14,03 % (s odkladem splátek 12,76 %), u 70 tisíc Kč 14,05 % (s odkladem splátek 12,77%) a u 90 tisíc Kč 14,05 % (s odkladem splátek 12,77 %). Roční úroková sazba činí 12,8 % p.a.


Eva Chaloupková,
manažerka externí komunikace GE Money Bank