GE Money Bank nabízí výpočet splátky hypotéky pomocí SMS zprávy

 

GE Money Bank dnes zavádí praktickou novinku pro všechny zájemce o hypoteční úvěr. Stačí odeslat jednu SMS s uvedením částky, kterou byste chtěli na bydlení půjčit a obratem zjistíte výši Vaší měsíční splátky, úrokovou sazbu s fixací a délku splácení.
„Jsme jediná banka, která tuto službu klientům nabízí. Řada lidí uvažuje o hypotečním úvěru, ale nemá přehled o současné výši měsíčních splátek. S GE Money Bank stačí odeslat jednu SMS a zájemce dostane všechny důležité informace o případné hypoteční půjčce,“ řekl Michal Strcula, manažer hypoték GE Money Bank. Touto službou navazujeme na naši poslední novinku HypoExpres, kterou garantujeme klientovi schválení hypotéky do 3 hodin. Cílem GE Money Bank je maximální jednoduchost a dostupnost produktů souvisejících s financováním bydlení,“ dodal Michal Strcula.

Prostřednictvím nové služby GE Money Bank se může každý okamžitě dozvědět výši měsíčních splátek, při dané úrokové sazbě s fixací a délkou splácení svého případného hypotečního úvěru na 30 let. Stačí, pokud odešle SMS na číslo: 736 399 399 ve tvaru: Hypoteka-částka (Např. HYPOTEKA-1500000) a obratem obdrží uvedené informace. Cena odeslané SMS zprávy se odvíjí od ceny operátora.

Informace, které budou pomocí SMS zasílány, se budou přizpůsobovat aktuální nabídce hypoték GE Money Bank. V současnosti nabízíme klientům hypoteční úvěry „Akční hity“, v rámci kterých lze získat úvěr s nejnižší úrokovou sazbou s fixací na 5 let na trhu a splatností až 30 let.

V rámci novinky „Akční hity“ GE Money Bank poskytuje všechny hypoteční úvěry se zvýhodněnou úrokovou sazbou pouhých 3,99 % p.a. s pětiletou fixací. Zájemci o hypotéku tak mohou získat například hypotéku ve výši 1 200 000 Kč s měsíčními splátkami jen 5720 Kč.

Zároveň s akční úrokovou sazbou představila GE Money Bank zajímavou novinku nazvanou HypoExpres. Prostřednictvím produktu HypoExpres banka klientovi schválí výši hypotéky do 3 hodin. Klientovi stačí přinést na pobočku potvrzení o příjmu, na základě kterého mu banka předloží závaznou nabídku. Před podpisem smlouvy neplatí žádné poplatky ani jiné náklady spojené např. s odhadem nemovitosti, výpisem z katastru nemovitostí apod. Klient má možnost po dobu 9 měsíců vybírat nemovitost nebo se připravovat na její rekonstrukci.


Eva Chaloupková,
tisková mluvčí GE Money Bank