GE Money Bank nabízí před Vánoci 5% odměnu za nákupy kreditní kartou

Za první tři čtvrtletí letošního roku vydala GE Money Bank o 31 % kreditních karet více než loni. Celkově jich je mezi klienty banky 250 tisíc, svou kreditku tak vlastní již asi každý čtvrtý. Stále větší oblibu si získávají také díky věrnostnímu programu bene+, který vrací klientům při nákupu u partnerů programu až 25 % z útraty zpět a 1 % z každé transakce kdekoliv jinde. Navýšení odměny na 5 % po dobu čtyř měsíců je předvánočním bonusem pro všechny, kteří si kreditní kartu MoneyCard Plus pořídí do konce roku.

„Zájem o kreditní karty se každoročně v posledním čtvrtletí zvyšuje. V minulém roce jsme jich v tomto období poskytli téměř o 60 % více, než byl průměr předchozích čtvrtletí. Letos očekáváme, že bude situace obdobná,“ uvádí Viktor Houška, senior manažer úvěrových produktů GE Money Bank. „Vyšší zájem o kreditní karty ke konci roku je dán hlavně vánočními nákupy. Souvisí však také s tím, že zákazníkům umožňujeme při nich ušetřit prostřednictvím věrnostního programu bene+. Naši klienti jej čím dál častěji využívají, v síti partnerů programu letos utratili o 100 % více než loni. Počet partnerů jsme v letošním roce zdvojnásobili, takže pokrývá již 1000 obchodních míst,“ dodává.

Program bene+ je unikátní v tom, že klient získá slevu přímo na kartu a nemusí se o ni nikde hlásit. Je mu automaticky připsána každý měsíc na kartový účet. Při nákupech kreditní kartou u partnerů programu, mezi nimiž nechybí např. Agip, Datart, Kika, BENU Lékárna, eiffel optic apod., získají klienti až 10 % z útraty zpět, v programu gold bene+ dokonce až 25 %. Z nákupů kdekoli jinde, včetně internetu nebo zahraničí, dostanou zpět 1 %. U karet MoneyCard Plus vydaných od září do konce roku 2012 získají klienti čtyři měsíce odměnu minimálně ve výši 5 %, respektive až 250 Kč měsíčně. Celkem tak mohou ušetřit 1000 korun, například na vánoční nákupy nebo následné výprodeje.

Zažádat o kreditní kartu MoneyCard Plus lze jednoduše přes internet, telefonicky nebo prostřednictvím bankomatu. Na kterékoli pobočce GE Money Bank mohou navíc zájemci svou kreditní kartu získat na počkání. Více informací je k dispozici na stránkách www.gemoney.cz.

Vánoční soutěž o 25 x 50 tisíc

Od pondělí 5. listopadu až do 9. prosince mohou klienti hrát ve vánoční soutěži s bene+ o ceny za 50 000 Kč. Každý týden získá 5 výherců od všech 23 partnerů programu ceny v hodnotě 2000 Kč a k tomu 4000 Kč od GE Money Bank. Stačí nakoupit u libovolného partnera bene+, zaplatit jakoukoli kartou GE Money Bank a vyplnit soutěžní formulář na beneplus.cz nebo zaslat SMS ve tvaru BENE JMENO,PRIJMENI,ROKNAROZENI na číslo 900 30 04.

Pavel Zúbek,
tiskový mluvčí GE Money Bank


V případě zájmu o další informace kontaktujte, prosím:

Pavel Zúbek, mobil: +420 725 420 107, tel.: +420 224 442 120, e-mail: pavel.zubek@ge.com