GE Money Bank na výstavě Země živitelka: iPady i podnikatelské účty zdarma

Na 42. ročník prestižní výstavy Země živitelka připravila GE Money Bank speciální nabídku pro zájemce o financování zemědělské techniky. Banka, která je dlouhodobě jedničkou ve financování českého zemědělství, nabídne na výstavě vedle speciálních úvěrů s nízkou úrokovou sazbou také výhodné pojištění zemědělských strojů nebo podnikatelské účty Genius Business Complete a Genius Business Optimal na rok zdarma.

„Země živitelka je v první řadě přehlídkou moderních zemědělských strojů, které si mohou zemědělci dobře prohlédnout a často i vyzkoušet. Přesně pro ně jsme proto přizpůsobili naši nabídku – úvěry na zemědělskou techniku mohou uzavřít přímo na výstavě, navíc s možností dotace od PGRLF,“ říká Mojmír Severin, ředitel sektoru Zemědělství a Ekoenergie GE Money Bank. „Jako bonus k tomu všem zájemcům o úvěr nabízíme také atraktivní pojištění all risk za akční cenu s garancí podmínek na celou dobu úvěru,“ vysvětluje Mojmír Severin.

Jako každý rok i letos mohou podnikatelé v zemědělství počítat s rozsáhlým poradenstvím, které na svém stánku na výstavě Země živitelka nabídnou experti GE Money Bank. Odborníci jim mohou pomoci například s vyřízením žádosti o dotaci z Podpůrného a garančního rolnického a lesnického fondu (PGRLF) na nové stroje, ale také na zemědělskou půdu.

K výhodnému úvěru iPad zdarma

Zemědělci mohou na letošní výstavě Země živitelka získat financování techniky podle svých představ s úrokem již od 1 % p.a. s využitím dotace z programu Zemědělec PGRLF. Úvěrem lze uhradit až 100 % kupní ceny techniky včetně DPH, nehledě na její stáří či značku a k zajištění slouží samotný stroj. Kromě pravidelných splátek nabízí banka individuální splátkový kalendář v závislosti na příjmu klienta, nepravidelné splácení s vazbou na výplatu dotace či odklad splátek až o 12 měsíců. Celková doba splácení se pohybuje od dvou do osmi let a na výběr je pohyblivá nebo fixní úroková sazba. Nabídka platí pro všechny úvěrové smlouvy, uzavřené do 31. října 2015 a vyčerpané do 30. června 2016 v minimální výši 1 000 000 Kč. Novinkou je možnost získat za stejně výhodných podmínek také provozní úvěry. Banka připravila pro zemědělce ještě další bonus – k dvaceti nejrychleji vyčerpaným úvěrům přidá zdarma nový iPad.

Pojištění techniky se slevou 30 %

Tím ovšem akční nabídka GE Money Bank pro letošní výstavu nekončí. Zemědělci mohou k úvěrům na veškerou zakoupenou zemědělskou techniku získat také pojištění all risk. Výhodou je snížená sazba pojistného o 30 %. Pojištění zahrnuje všechna rizika, ale také profesionální poradenství v případě pojistné události a rychlou likvidaci. Podmínky jsou garantovány po celou dobu trvání úvěru od GE Money Bank.

Pro nové klienty připravila GE Money Bank možnost založit si a po dobu jednoho roku zdarma vyzkoušet konto Genius Business Complete nebo Genius Business Optimal. K oběma podnikatelským účtům mohou získat ještě i osobní konto Genius Complete bez poplatků za vedení. Konto Genius Business Complete je určeno pro fyzické osoby podnikatele s ročním obratem do 10 000 000 Kč a konto Genius Business Optimal pro právnické osoby.

Více informací o službách a produktech získají zemědělci přímo na výstavě Země živitelka v pavilonu T1 na stánku GE Money Bank. Kontaktovat mohou také svého firemního bankéře nebo mohou využít linku 844 844 844 či www.gemoney.cz/agroprodukty.

 

 

Milada Franek,

 

 

tisková mluvčí GE Money Bank


 

V případě zájmu o další informace kontaktujte, prosím:

Milada Franek, mobil: +420 606 661 304, tel.: +420 224 446 011, e-mail: milada.franek@ge.com

Lucie Policarová, mobil +420 724 557 221, tel: +420 224 442 389, e-mail: lucie.policarova@ge.com

nebo Servis pro media na www.gemoney.cz.