GE Money Bank na veletrhu TechAgro nabídne zemědělcům úvěr s exklusivní úrokovou sazbou 5,4 % ročněGE Money Bank zemědělcům na veletrhu TechAgro, který se uskuteční na brněnském výstavišti ve dnech 21. - 25. března 2010, nabídne zvýhodněný úvěr na nákup zemědělské techniky s exkluzivní úrokovou sazbou 5,4 %. Zemědělci se rovněž mohou účastnit bezplatného semináře firmy AgroConsult Bohemia, dceřiné společnosti GE Money, který proběhne v úterý 23. března v pavilonu P na stánku GE Money Bank. Specialisté na zemědělské projekty z AgroConsultu Bohemia budou na stánku zájemce také informovat o možnostech získávání dotací ze strukturálních fondů EU.

„Pro účastníky veletrhu jsme připravili jedinečnou nabídku v podobě úvěru na financování zemědělské techniky s nízkým úrokem 5,4 % p.a. Všichni zájemci, kteří přímo na veletrhu projeví předběžný zájem o zpracování úvěru vyplněním certifikátu, od nás získají USB flash disk. Prvních 20 zemědělců, kteří následně načerpají úvěr v hodnotě minimálně 1,5 milionu korun, od GE Money Bank získají jako dárek notebook Dell,“
řekl Jiří Patera, ředitel oddělení úvěrových produktů pro firemní klienty GE Money Bank. „GE Money Bank zemědělcům vedle produktů nabízí také odborné poradenství. Proto v rámci výstavy zájemcům poskytuje možnost využít bezplatný informační servis specialistů na zemědělské projekty ze společnosti AgroConsult Bohemia. Ti v úterý zároveň povedou seminář na téma Dlouhodobé příležitosti českého zemědělství,“ dodal Jiří Patera.

GE Money Bank je jedničkou na českém trhu v sektoru zemědělství, ročně financuje nejvíce zemědělských investic a je největším uživatelem garančních a dotačních programů Podpůrného a garančního rolnického a lesnického fond (PGRLF). Podíl GE Money Bank na všech projednaných žádostech o dotace k hypotečním úvěrům na půdu činil v loňském roce 51 %. V roce 2009 projednal PGRLF dotace pro klienty GE Money Bank na úvěry v objemu přes 2 mld. Kč. V současnosti má GE Money Bank více než 7 500 klientů z řad českých farmářů a zemědělských podniků.

O společnosti AgroConsult Bohemia

Společnost AgroConsult Bohemia s.r.o. působí v oblasti poradenství v rámci českého zemědělství již devět let. V současné době má více než 1 200 klientů z řad předních zemědělských subjektů. Od roku 2007 vypracovala společnost AgroConsult Bohemia v rámci Programu rozvoje venkova více než 680 investičních projektů v celkovém finančním objemu více než 5,5 mld. korun. Společnost má k dnešnímu dni 11 zaměstnanců a spolupracuje s řadou expertů z jednotlivých oborů. Hlavní sídlo firmy se nachází v Českých Budějovicích s pobočkami v Brně, Humpolci a Kyjově.Markéta Dvořáčková,

tisková mluvčí GE Money Bank