GE Money Bank je hlavním partnerem série seminářů pro firmy a podnikatele
10. 5. 2010
•
MONETA Money Bank
•
Praha
GE Money Bank se stala hlavním partnerem seminářů pořádaných vydavatelstvím a nakladatelstvím Stanford, které vydává podnikatelský týdeník Profit a magazín Český exportér. Semináře jsou určené pro firmy a podnikatele. Jejich cílem je zprostředkovat podnikatelům informace týkající se důležitých aspektů jejich podnikání. První ze série regionálních seminářů na témata financování rozvoje firem se uskuteční 12. května v Hradci Králové.
První seminář, který se bude konat v Hradci Králové, se zaměří na možnosti provozního a investičního financování s využitím dotací a záruk Evropské unie. Tématy dalších seminářů pak bude podpora exportérů a importérů.
Semináře jsou určeny firemní klientele a jsou pro účastníky zdarma. Zájemci se mohou registrovat na internetových stránkách www.skoleni-konference.cz, kde naleznou aktuální informace o programu, místě konání a další informace.
Rozvrh nejbližších seminářů:

Markéta Dvořáčková,
tisková mluvčí GE Money Bank
Jedna apka,
celá banka
S mobilní aplikací Smart Banka máte celou banku v kapse. Obsahuje přes 200 funkcí, 41 produktů a najdete v ní všechny výhodné nabídky. I proto je nejoceňovanější bankovní apkou na trhu.

Smart Banka je nejoceňovanější aplikací klienty i odbornou veřejností a je k dispozici na všech zařízeních iOS nebo Android.

