GE Money Bank inovovala svůj web, je přehlednější a intuitivní

Internetové stránky GE Money Bank www.gemoney.cz prošly výrazným redesignem. Novou podobu webu banka spustila 11. března. Zjednodušená struktura významně usnadní hledání informací o produktech a díky grafickým úpravám je teď web mnohem přehlednější. Vyhledávání nejbližších poboček a bankomatů GE Money Bank podstatně zrychlí aktivní Google mapy, nově se na nich bude zobrazovat také síť partnerů bene+. Na internetové stránky banky zavítá každý den v průměru téměř 60 tisíc návštěvníků.

„Redesignem internetových stránek chceme klientům komunikaci s bankou ještě více usnadnit,“ říká Barbora Klímová, manažerka webových stránek GE Money Bank. „Nová podoba našich stránek je další důležitou inovací, kterou letos GE Money Bank přináší svým zákazníkům. Věříme, že moderní design webu a přehledná struktura našim klientům pomůže rychle najít důležité informace a ušetří tak jejich čas,“ dodává Barbora Klímová.

Nový design webu usnadňuje zákazníkům orientaci a díky většímu rozlišení je i lépe čitelný (obr. č. 1). Velkých inovací se dočkala také sekce o produktech, všechny podrobnosti teď najdou klienti na jednom místě, včetně často kladených dotazů a dokumentů ke stažení (obr. č. 2). Vylepšením je i nový porovnávač, který zákazníkům usnadní výběr z nabídky produktů a služeb. Zákazníkům slouží také nové filtry pro vyhledávání poboček a bankomatů na Google mapách. Uživatelé tak mohou snadno najít nejen nejbližší bankomaty a vkladové bankomaty, ale například i pobočky podle otevírací doby nebo obchody partnerů bene+. Aktivní mapy využijí také podnikatelé, kterým se zobrazí i komerční centra GE Money Bank.

K dalším drobným zlepšením patří otevírání online žádostí a kontaktních formulářů v tzv. lightboxu (obr. č. 3). Uživatel tedy nemusí opouštět právě sledovanou stránku. Dále sekce „Také by Vás mohlo zajímat“, která je součástí každé stránky, propojuje související produkty a služby a reaguje tak na aktuální potřeby klientů (obr. č. 4).

Inovovaný web GE Money Bank najdete na adrese www.gemoney.cz

Pavel Zúbek,
tiskový mluvčí GE Money Bank


V případě zájmu o další informace kontaktujte, prosím:

Pavel Zúbek, mobil: +420 725 420 107, tel.: +420 224 442 120, e-mail: pavel.zubek@ge.com