GE Money Bank: další telefon s NFC umí platit bezkontaktně

Nabídka podporovaných NFC telefonů u GE Money Bank se znovu rozrostla, tentokrát o model Sony Xperia SP. Mezi jeho přednosti patří například Full HD kamera či snadné ovládání, a to například i v rukavicích. Bezkontaktní placení pomocí mobilního telefonu tak mohou klienti GE Money Bank využívat již na šesti modelech.

„Rozvoj NFC plateb považujeme za jednu ze svých priorit. Jako první banka v Česku jsme platební karty v mobilu nabídli všem klientům bez omezení, brzy jim nabídneme také další nové modely nejen od Sony a Samsungu, ale například i od HTC,“ říká Ondřej Hájek, inovační leader GE Money Bank.

V současnosti mají klienti GE Money Bank na výběr mezi dvěma modely od Sony, a to Sony Xperia Z a Xperia SP, a čtveřicí telefonů Samsung - Galaxy Note II, S III, S III mini a Ace 2. Zákazníci, kteří mají jeden z uvedených modelů a využívají služeb operátora Telefónica O2, si mohou na svou SIM kartu nahrát debetní i kreditní kartu. Platební karta v mobilu je zdarma a lze ji využívat k bezkontaktním platbám u obchodníků i k nákupům na internetu.

Úspěch bezkontaktního placení
Klienti GE Money Bank mohou od ledna 2013 využívat jak NFC karty v mobilu, tak platební nálepky. Ty banka jako první v Česku nabídla coby alternativu debetních karet všem zákazníkům. Zájem o moderní platební metody neustále roste, NFC karet a platebních nálepek vydala GE Money Bank již více než 12 tisíc.

K novým technologiím nový web
GE Money Bank to s inovacemi v platebních metodách myslí vážně. Vytvořila proto také interaktivní web www.inovujeme.cz, kde představuje bankovní novinky, které v ČR uvádí. Zájemci se na něm dozví nejen to, jak nové technologie fungují, ale v blogu si mohou přečíst i názory nezávislých odborníků.

O NFC platební kartu v mobilu si nyní mohou zájemci požádat na kterékoli pobočce GE Money Bank.

Pavel Zúbek,
tiskový mluvčí GE Money Bank


V případě zájmu o další informace kontaktujte, prosím:

Pavel Zúbek, mobil: +420 725 420 107, tel.: +420 224 442 120, e-mail: pavel.zubek@ge.com