GE Money Bank boří bariéry: nabízí kontokorent bez podmínky dorovnání

GE Money Bank u kontokorentu Flexikredit zcela zrušila podmínku dorovnání účtu na nulu. Jako jedna z prvních bank vychází klientům vstříc také s převodem kontokorentu z jiné banky. Inovace zavedla GE Money Bank pro stávající i nové klienty od října.

„Jsme rádi, že můžeme našim stávajícím i novým klientům představit jako první velká banka v ČR kontokorent, který je nezatěžuje podmínkou dorovnání účtu, a tak jim výrazně zjednodušit život,“ říká Iva Štylerová, manažerka běžných účtů a debetních karet GE Money Bank. „Ze zkušeností víme, že dorovnat kontokorent je pro klienty, kteří jej čerpají dlouhodobě, často opravdu problém. Půjčují si pak peníze buď v rodině nebo si berou jednorázové úvěry, jen aby na jeden den převedli například 20 tisíc na svůj účet a vzápětí zpět,“ dodává Iva Štylerová.

Nepříjemnosti se sháněním částky k dorovnání účtu v GE Money Bank zcela odpadají. Novinka platí automaticky pro stávající i nové klienty. Kontokorent Flexikredit mohou získat zákazníci ke všem běžným účtům Genius. Pokud z něj nic nečerpají, neplatí za něj v rámci balíčkových kont Genius žádné poplatky ani úroky.

Převod kontokorentu z jiné banky

Kromě možnosti užívat Flexikredit bez časového omezení nabízí GE Money Bank klientům také pomoc s převedením kontokorentu z jiné banky. K tomu stačí zažádat o Flexikredit a uvést detaily k aktuálně čerpanému kontokorentu v jiné bance. GE Money Bank pak již bez jakýchkoli poplatků převede peníze k vyrovnání kontokorentu v původní bance a rovněž za klienta zašle žádost o jeho zrušení. Zákazníci, kteří si převedou kontokorent do GE Money Bank do konce letošního roku, získají navíc u svého nového Flexikreditu na 6 měsíců sníženou úrokovou sazbu 9,9 % p. a.

Pavel Zúbek,

tiskový mluvčí GE Money Bank

GE Money Bank patří mezi největší české peněžní ústavy. Jsme univerzální bankou, která disponuje třetí největší sítí 260 poboček a 698 bankomatů. Své služby orientujeme jak na občany, tak na malé a střední podniky. Naše Internet Banka byla v roce 2012 už počtvrté v řadě vyhodnocena českou veřejností jako nejlepší finanční produkt na trhu. V soutěži Zlatá koruna odborná porota již po třetí za sebou zvolila naši Konsolidaci půjček za vítěze ve své kategorii. V roce 2012 jsme také obsadili první místo v hodnocení e-mailové komunikace s klienty. Vlastní kapitál GE Money Bank tvoří 32 miliard Kč, konsolidovaná kapitálová přiměřenost ve výši 19,8 % je i nadále jednou z nejvyšších na trhu.

GE Money Bank patří do skupiny General Electric (GE). Skupina GE je třetí největší firmou na světě, pravidelně se objevuje v žebříčcích nejobdivovanějších a nejinovativnějších společností světa. GE založil Thomas Alva Edison. Skupina sdružuje firmy z oblasti průmyslu a financí a reaguje na nejpalčivější problémy dnešního světa. Podniká v oblastech, jako je výroba letadlových motorů či elektrické energie, ve finančních službách nebo lékařské zobrazovací technice. GE působí ve více než 100 zemích světa a zaměstnává přibližně 300 tisíc lidí. Pro více informací navštivte: www.ge.com.


V případě zájmu o další informace kontaktujte, prosím:

Pavel Zúbek, mobil: +420 725 420 107, tel.: +420 224 442 120, e-mail: pavel.zubek@ge.com