GE Money Bank a ING nabízí nové životní pojištění


Levný a rychlý způsob zajištění proti životním rizikům


GE Money Bank rozšiřuje portfolio svých spořicích a investičních produktů a ve spolupráci s ING nabízí nové investiční životní pojištění, vytvořené na míru pro zákazníky banky. Investiční životní pojištění kombinuje zabezpečení pro případ smrti a možnost investování v rámci tří finančních fondů a to již od 300 korun měsíčně. Pojištění si lze sjednat v rámci pobočkové sítě GE Money Bank. Od počátku pilotního prodeje si pojištění založilo již více než 600 klientů.

Z dostupných průzkumů vyplývá, že většina lidí preferuje sjednání všech finančních produktů pokud možno u jedné finanční instituce. Rozšiřujeme proto naši širokou nabídku produktů určených pro spoření a investování a spolu s ING přicházíme se zcela novým konceptem životního pojištění reflektujícího potřeby bankovních klientů. V rámci něho nabízíme cenově výhodný produkt životního pojištění, s volitelnými balíčky připojištění, který lze jednoduše sjednat v rámci jediné schůzky s bankéřem,“
říká Daniel Kadaník, manažer spořicích a investičních produktů GE Money Bank.

„ING nabízí na českém trhu už 13 let investiční životni pojištění. Dosud jsme je distribuovali prostřednictvím vlastní obchodní služby a makléřských společností a od nynějška přicházíme s novým způsobem distribuce - bankopojištěním. Už v minulosti se nám spolupráce s GE osvědčila, proto jsme se rozhodli jít do spolupráce s pobočkovou sítí této banky i tentokrát. Věříme, že zjednodušený produkt, který kryje základní životní rizika a je nastaven podle požadavků klientů GE Money Bank, bude zajímavou novinkou na trhu
,“ doplnil Jiří Běťák, ředitel Employee Benefits a bankassurance ING.

Investiční životní pojištění

Investiční životní pojištění v sobě zahrnuje pojištění pro případ smrti s investováním pojistného do fondů speciálně vytvořených pro účely tohoto produktu. Zhodnocení je závislé na zvolené investiční strategii. Produkt klientům nabízí připojištění zproštění od placení v základní ceně, platební prázdniny se zachováním pojistné ochrany, možnost bezplatně měnit parametry smlouvy nebo možnost částečných výběrů hotovosti bez sankcí.

Proces založení je velmi jednoduchý, klient volí pouze:
• Kolik chce měsíčně platit - již od 300 korun/měsíc
• Pojistnou částku: 30 000 - 300 000 korun
• Délku pojištění: min. 5 let, max. do 65 let věku (vstupní věk 18-60 let)
• Investiční strategii: 3 strategie - Velmi konzervativní, Balancovaná, Dynamická
• Volitelný balíček připojištění pro pojištěnou osobu
• Volitelný balíček připojištění pro děti

Rizikové životní pojištění

Úkolem pojištění je zmírnit finanční dopady v případě úmrtí živitele a zajistit finanční závazky pojištěného plynoucí z úvěrů všeho druhu. K základní pojistné ochraně mohou klienti volit balíčky připojištění dospělého nebo dítěte. Vstupní věk do pojištění je 18-60 let, minimální pojistná doba činí pět let. Pojistnou částku lze volit v rozmezí 300 000 Kč až 5 milionů Kč. Minimální měsíční pojistné je stanoveno na 300 Kč (včetně zproštění od placení).


Parametry balíčků připojištění


Markéta Dvořáčková
tisková mluvčí GE Money Bank

Alexandra Gjurić
tisková mluvčí ING