GE Money Auto zahajuje spolupráci s pojišťovnou UNIQA

Klienti GE Money Auto mohou vybírat z nabídky již šesti pojišťoven

Společnost GE Money Auto, jejímž prostřednictvím si koncoví uživatelé pořídili v roce 2007 nejvíce vozů v České republice, nabízí svým klientům služby nového pojistitele - pojišťovny UNIQA. GE Money Auto tak pro své klienty rozšiřuje portfolio pojistitelů, jejichž služby mohou při koupi nového či ojetého automobilu na splátky využít. Sjednat si mohou jak povinné ručení, tak i havarijní pojištění. V současné době si tak klienti GE Money Auto mohou vybrat již šesti pojišťoven.


„Našim cílem je neustále rozšiřovat množství služeb, které svým klientům můžeme nabídnout. Touto novinkou klientům ještě více usnadňujeme koupi jejich automobilů. Od spolupráce s pojišťovnou UNIQA si slibujeme další zatraktivnění služeb pro naše koncové zákazníky,“
uvedl Milan Beutl, předseda představenstva a generální ředitel GE Money Auto.

Klienti GE Money Auto si budou moci již při koupi svého automobilu na splátky sjednat povinné ručení u společnosti UNIQA. Povinné ručení nabízí pojišťovna UNIQA ve dvou variantách fixních sazeb. První variantou je fixace do 4 let trvání smlouvy, druhou pak fixace od 4 do 7 let trvání smlouvy. Limity sjednaného pojistného plnění jsou 18 milionů Kč při způsobení škody na majetku a 35 milionů korun při způsobení újmy na zdraví.

Havarijní pojištění pro zákazníky GE Money Auto bude pojišťovna UNIQA poskytovat prostřednictvím produktu KASKO KOMPLET. Ten zahrnuje pojištění při havárii, odcizení vozidla, poškození přírodním živlem či vandalismem. Jeho šíře je plně srovnatelná s krytím poskytovaným ostatními pojistiteli na českém trhu.

Společnost GE Money Auto připravila ve spolupráci s pojišťovnou UNIQA speciální startovací nabídku. Jedná se o nabídku produktu KASKO PLUS za cenu pojištění KASKO KOMPLET. Díky této nabídce mohou majitelé nových vozidel využít pojistného plnění bez odpočtu amortizace do 6 měsíců. Nabídka také zahrnuje bezplatné pojištění čelního skla s 5% spoluúčastí majitele vozu a bezplatné pojištění příspěvku na zapůjčení náhradního vozidla po dobu opravy, a to pro všechna ojetá i nová vozidla zahrnutá do akce. Tato speciální nabídka trvá do 30. listopadu 2007.

Klienti GE Money Auto mohou v současné době vedle pojišťovny UNIQA využívat pro pojištění kupovaného vozidla další čtyři pojišťovny: Kooperativu, Českou pojišťovnu, Generali a Servisní pojišťovnu. GE Money Auto ve spolupráci s POJIŠŤOVNOU CARDIF PRO VITA nabízí také pojištění schopnosti splácet finanční závazek v případě nepříznivých životních okolností klienta jako je plná pracovní neschopnost, ztráta zaměstnání, plná či trvalá invalidita a smrt.

Společnost GE Money Auto slaví v letošním roce desetileté výročí vstupu na český trh. V loňském roce profinancovala koncovým uživatelům 38 974 automobilů, což bylo nejvíce na českém trhu. Většina - celkem 86 % - vozů byla přitom financována prostřednictvím účelového spotřebitelského úvěru autoCREDIT, který je tak nejvyužívanějším úvěrovým produktem pro financování nákupu automobilu v České republice. Na konci roku 2006 měla společnost GE Money Auto v portfoliu více než 95 tisíc profinancovaných vozů.


Eva Chaloupková,
tisková mluvčí GE Money Auto