GE Money Auto prodlužuje zvýhodněnou nabídku 0% akontace do konce srpna

Společnost GE Money Auto, která dlouhodobě financuje koncovým zákazníkům nejvíce automobilů na českém trhu, prodloužila do konce prázdnin úspěšnou kampaň na podporu prodeje. Ta spočívá v nabídce 0% akontace a benefitu v podobě DVD přehrávače do vozu ke každé nové smlouvě. Mimořádný zájem klientů o produkty a služby GE Money Auto dokazují výsledky za prvních šest měsíců letošního roku - ve srovnání se stejným obdobím roku 2006 vzrostla celková pořizovací cena vozů financovaných GE Money Auto o 22,5 % na 4,39 miliardy Kč. Ještě výrazněji rostl objem financovaných nových vozů. V meziročním srovnání jde o nárůst o 81 % na 1,15 miliardy korun.

„Letošní kampaň je mimořádně úspěšná. Od 16. dubna, kdy jsme ji zahájili, výrazně zesílil zájem klientů o naše služby a produkty, což také potvrzují čísla za prvních šest měsíců roku. Možnost pořídit si vůz bez vstupní investice v kombinaci s dalším atraktivním benefitem v podobě DVD přehrávače do vozu mířila správným směrem. Proto jsme ji prodloužili o další dva měsíce, tedy až do konce prázdnin,“
řekl Milan Beutl, předseda představenstva a generální ředitel GE Money Auto.

Společnost GE Money Auto slaví v letošním roce desetileté výročí vstupu na český trh. V loňském roce profinancovala koncovým uživatelům 38 974 automobilů, což bylo nejvíce na českém trhu. Nejvíce - celkem 86 % - vozů bylo přitom financováno prostřednictvím účelového spotřebitelského úvěru autoCREDIT, který je nejvyužívanějším úvěrovým produktem pro financování nákupu automobilu v České republice. Na konci roku 2006 měla společnost GE Money Auto v portfoliu více než 95 tisíc vozů.

Kvalitu produktů GE Money Auto ocenila letos v soutěži Zlatá koruna také odborná porota. V kategorii Leasing udělila 1. místo produktu věrnostní Program Plus. Jeho hlavní předností je výrazné cenové zvýhodnění při financování dalšího vozu a zjednodušený schvalovací proces. V rámci Programu Plus získávají zákazníci rovněž CCS kartu nabitou na hodnotu 2000 Kč.


Eva Chaloupková,
tisková mluvčí GE Money Auto