GE Money Auto nabízí svým klientům 0% akontaci a DVD přehrávač do vozu

Při podepsání nové smlouvy nepotřebují klienti GE Money Auto žádnou hotovost a od 16. dubna do 30. června navíc získávají autoDVD přehrávač ke každé smlouvě

Společnost GE Money Auto, která dlouhodobě financuje koncovým zákazníkům nejvíce automobilů na českém trhu, přichází s rozsáhlou celostátní reklamní kampaní na podporu prodeje nových a ojetých automobilů a jejich financování prostřednictvím leasingu a úvěrového produktu autoCREDIT. Ten je nejvyužívanějším úvěrovým produktem pro financování nákupu automobilu v České republice. V rámci kampaně mohou zákazníci využít produkty s 0% akontací na nový i ojetý vůz a zároveň získat atraktivní benefit - DVD přehrávač přímo do vozu. V letošním roce slaví GE Money Auto 10 let na trhu v České republice.

„Nulovou akontací při pořizování nového či ojetého vozu všech značek na leasing či úvěr našim zákazníkům dále usnadňujeme cestu ke koupi vysněného vozu. Na jeho pořízení tak předem nepotřebují žádnou finanční hotovost, navíc jim nejpozději do měsíce doručíme moderní DVD přehrávač, který si mohou umístit přímo do svého automobilu,“
uvádí Milan Beutl, předseda představenstva a generální ředitel GE Money Auto.

Jarní kampaň, která potrvá od 16. dubna do 30. června, bude výrazně podpořena prostřednictvím nejrůznějších druhů médií.
„Hlavním komunikačním kanálem bude televize, pro kterou jsme připravili 20sec spot. Televizi doplní inzerce v celostátních denících a motoristických časopisech a na regionální úrovni rádiová inzerce ve spolupráci s našimi obchodními partnery. Tradičním nástrojem jsou atraktivní POS materiály, které budou distribuovány na více než 1600 autobazarech a autosalonech v celé ČR,“ říká Jan Hrubý, marketingový ředitel GE Money Auto. Chybět nebudou internetové bannery, direct mailová komunikace a reklama na obrazovkách bankomatů GE Money Bank. „GE Money Auto je jedna z mála leasingových společností, která kontinuálně investuje do přímé komunikace se zákazníky a do nadlinkové komunikace,“ doplňuje Jan Hrubý.

Společnost GE Money Auto slaví v letošním roce desetileté výročí svého působení na trhu financování automobilů v České republice.
Od svého vstupu na trh v roce 1997 uzavřela více než 287 000 smluv na financování nových či ojetých vozů. Celkem svým zákazníkům profinancovala více než 36,3 miliard korun.


Eva Chaloupková,
tisková mluvčí GE Money Auto