GE Money Auto: Nabídka víkendových pobytů prodloužena do 31. července


GE Money Auto prodlužuje nabídku víkendových zájezdů až do 31. července 2010, tedy o další dva měsíce. Společnost se tak rozhodla na základě velkého zájmu jak ze strany dealerů, tak i klientů, kteří d
oposud uzavřeli více než 1730 smluv na financování automobilu s úvěrem autoCREDIT VÍKEND. Při využití tohoto úvěru totiž klienti automaticky získávají víkendový poukaz a možnost výběru z více než 200 čtyřhvězdičkových hotelů v České republice a dalších 11 zemích Evropy. Poukaz v sobě zahrnuje dvě noci se snídaní pro dvě osoby zdarma a poukaz na hotelové služby v hodnotě 44 eur.

Z naší dosavadní komunikace se zákazníky mohu potvrdit, že nejvíce oceňují především možnost čerpání pobytu, které již není podmíněno žádnými dalšími výdaji. Na rozdíl od jiných nabídek je tak jejich víkendová dovolená opravdu nestojí žádné peníze navíc,“ říká Milan Beutl, předseda představenstva a generální ředitel GE Money Auto. „Jsem velice rád, že naše nabídka zaznamenala takový úspěch. Velmi si ji pochvalují nejen naši obchodní partneři z řad autoprodejců, ale dokazuje to i velký zájem ze strany zákazníků. Ten se projevuje mimo jiné například vysokou návštěvností našich webových stránek gemoneyauto.cz, kde jsme zaregistrovali 300% nárůst oproti předešlému měsíci,“ dodává Milan Beutl.

Vzhledem k tomu, že víkendový poukaz je platný až do 23. prosince 2011 a letní sezóna bude teprve začínat, společnost GE Money Auto předpokládá, že rezervací pobytů bude v blízké době přibývat. Doposud se v převážné většině jednalo o rezervace pobytů v hotelech v České republice. Našla se však i řada těch, kteří si přáli svůj poukaz využít v hotelech na Slovensku, v Maďarsku, Rakousku a Polsku.

Nabídka víkendového pobytu v jednom ze čtyřhvězdičkových hotelů platí pro všechny zákazníky GE Money Auto, kteří do 31. července 2010 využijí pro financování svého nového nebo ojetého automobilu úvěr autoCREDIT VÍKEND. Hotelový poukaz mohou klienti GE Money Auto uplatnit v jakémkoliv z 200 vybraných hotelů v České republice, Slovensku, Polsku, Maďarsku, Rakousku, Německu, Nizozemí, Švýcarsku, Francii, Itálii, Slovinsku nebo Chorvatsku. Kompletní seznam ubytovacích zařízení naleznou zájemci na internetových stránkách www.gemoney.cz/autocredit-vikend.

Hotelový poukaz zahrnuje:

 • ZDARMA ubytování na 2 noci se snídaní, pro 2 osoby ve dvoulůžkovém pokoji
 • NAVÍC poukázku na restaurační anebo jiné hotelové služby v hodnotě 44 EUR


 • Úvěr autoCREDIT, který lze využít na financování nových či ojetých automobilů, je nejoblíbenějším úvěrovým produktem pro pořízení vozu v ČR. Uzavření smlouvy s GE Money Auto zabere maximálně 30 minut, vše lze vyřídit přímo u prodejce vozidla a k podepsání smlouvy stačí pouze dva doklady.

  Hlavní výhody financování s úvěrem autoCREDIT:

 • u ojetých vozů do 150 000 Kč není nutné uzavřít havarijní pojištění
 • žádost vyřídíme na počkání přímo u prodejce vozidla
 • vozidlo se stává majetkem kupujícího
 • úvěr je poskytován až na 12 let staré vozy
 • 1. splátka je splatná až po 30 dnech od převzetí vozidla
 • garance neměnné výše měsíčních splátek
 • výhodné povinné i havarijní pojištění je možné zahrnout do měsíčních splátek


 • Markéta Dvořáčková,

  tisková mluvčí GE Money Auto