GE Money Auto: K ojetému vozu navigace Garmin

Řidiči, kteří financují nákup ojetého vozu úvěrem autoCREDIT od GE Money Auto, mohou získat GPS navigaci. Stačí do konce srpna uzavřít smlouvu na financování vozu u partnerů GE Money Auto. Navigace Garmin nüvi se 4,3 palcovým dotykovým displejem obsahuje kompletní silniční mapu ČR s doživotní aktualizací map.

„GPS navigace se stávají pro dnešní motoristy standardem. Řidičům pomáhají nejen při hledání správné adresy, ale také usnadňují orientaci v běžném provozu a díky volbě optimální trasy zároveň i šetří palivo,“ říká Vojtěch Neduchal, ředitel GE Money Auto. „Proto jsme se rozhodli, že našim zákazníkům cestu k nové GPS navigaci usnadníme. K ojetému vozu od nás získávají model od předního světového výrobce navigací, společnosti GARMIN,“ dodává Vojtěch Neduchal.

Jak získat úvěr autoCREDIT
Úvěry autoCREDIT od GE Money Auto na nové i ojeté vozy jsou určeny pro fyzické osoby, podnikatele i firmy. Minimální výše úvěru je 25 tisíc korun. Žádost o úvěr lze vyřídit na počkání přímo u prodejce vozidla. Délka splácení úvěru je 6 - 84 měsíců, záleží také na stáří vozidla. Pro sjednání úvěru u ojetých vozů do 200 tisíc Kč není povinné uzavírat havarijní pojištění.

GARMIN nüvi 40 ČR Lifetime s doživotní aktualizací mapových podkladů včetně databáze adres obsahuje také asistent řazení jízdních pruhů, databázi bodů zájmu či funkci „kde jsem“. Navigace dokáže také vypočítat cenu paliva pro naplánovanou trasu a její součástí je i program pro výuku šetrné jízdy ecoRoute. Přístroj má dostatečnou vnitřní paměť 2 GB a v případě potřeby má slot na microSD kartu. Součástí balení je také stojánek a napájecí kabel do automobilu.

Více informací o úvěru autoCREDIT od GE Money Auto naleznete na webu gemoneyauto.cz nebo na telefonu 800 10 30 50.

Pavel Zúbek,
tiskový mluvčí GE Money Bank


V případě zájmu o další informace kontaktujte, prosím:

Pavel Zúbek, mobil: +420 725 420 107, tel.: +420 224 442 120, e-mail: pavel.zubek@ge.com