GE Money Auto: Ceny benzinu a nafty rostou. Víme, jak ušetřit!

Průměrná cena litru Naturalu 95 se za poslední rok podle údajů CCS zvýšila o tři koruny na současných téměř 31 Kč a nafty o čtyři koruny na více než 32 Kč. Lidé kvůli pokračujícímu zdražování pohonných hmot mnohem více hledají způsoby, jak ušetřit. Dokládají to i údaje společnosti GE Money Auto, která svým klientům poskytuje slevovou kartu na pohonné hmoty Benzin Plus. Od ledna do října tohoto roku jejím prostřednictvím motoristé načerpali 11 milionů litrů benzinu a nafty, což je o 70 % více než ve stejném období loni.

„Rostoucí ceny benzinu a nafty vedou Čechy k tomu, že častěji vyhledávají různé akce a slevové karty. Zájem o ně vrcholí zejména v letních měsících, kdy lidé podnikají výlety a jezdí na dovolené, dále pak v prosinci, kdy navštěvují příbuzné a jezdí na hory,“ říká Milan Beutl, generální ředitel GE Money Auto. Letos v létě zákazníci GE Money Auto na kartu Benzin Plus čerpali měsíčně kolem 1,3 milionu pohonných hmot, naproti tomu v lednu a únoru pouze kolem 800 tisíc litrů.

Slevová karta Benzin Plus umožňuje majiteli získat u čerpacích stanic Benzina a Paramo slevu ve výši 0,80 Kč na litr pohonných hmot. Díky této kartě zákazníci GE Money Auto za letošních prvních deset měsíců ušetřili již více než 8 milionů korun, což je meziročně o 3,7 milionu korun více. Od počátku roku 2005, kdy ji GE Money Auto nabízí, dosáhla celková výše poskytnutých slev skoro 16,5 milionu Kč.

GE Money Auto nabízí mnoho dalších výhod. Zákazníci, kteří do konce roku uzavřou smlouvu na financování nového či ojetého vozu, získají kromě jiného například zdarma navigační přístroj GARMIN nüvi 200 v hodnotě několika tisíc korun.


Eva Chaloupková, tisková mluvčí GE Money Auto