GE Money Auto a KIA Motors Czech – noví partneři v oblasti finančních služeb

Společnost GE Money Auto se stala dalším oficiálním partnerem importéra KIA Motors Czech v oblasti finančních služeb v České republice. Spolupráce je zaměřena na poskytování finančních produktů pro retailové klienty (finanční leasing, úvěr na automobily autoCREDIT), ale také na financování dealerské sítě.

„Spolupráce se společností KIA pro nás znamená především možnost posílit naši pozici v oblasti financování nových vozů. V této kategorii jsme loni zaznamenali 80% nárůst počtu financovaných aut a prodej nových automobilů je naší prioritou i pro tento rok,“ u
vádí Milan Beutl, předseda představenstva a generální ředitel GE Money Auto. „Spolupráce s KIA Motors Czech pro GE Money Auto představuje spojení se značkou, která na českém trhu symbolizuje rychlý růst a velké prodejní úspěchy,“ dodává Milan Beutl.

„Rozhodli jsme se pro navázání spolupráce se společností GE Money Auto na základě vyhodnocení kvalit partnera, především jeho pružnosti a profesionality. Spolupráce na úrovni dovozce značky KIA a GE Money Auto byla nedávno zahájena i v dalších evropských zemích a je hodnocena velmi pozitivně. Naším hlavním cílem je nabídnout zákazníkům rozšíření nabídky financování nákupu nového vozu značky KIA v naší autorizované prodejní síti“
, dodává Vít Pěkný, generální ředitel společnosti KIA MOTORS CZECH.

Výhody nového partnerství poznají zájemci o vozy KIA okamžitě. Při koupi KIA Picanto, KIA Rio a KIA Ceed mohou využít akční nabídky produktů GE Money Auto se sníženou měsíční splátkou. Všichni klienti, kteří nabídky využijí od 3. června do 31. srpna, navíc získávají jako bonus mechanické zabezpečení CONSTRUCT za symbolickou 1korunu.


Markéta Dvořáčková,
tisková mluvčí GE Money Auto