GE Credit Card od počátku prosince s nižším úrokem a bez poplatků za vedení a výpis

Od 1. prosince 2004 dochází k výraznému snížení poplatků a ke snížení úročení GE Credit Card. Měsíční úroková sazba GE Credit Card činí nyní 1,65 %. Pokud však klienti využijí 50 denní bezúročné období, není jim účtován ani tento úrok. Zrušen je také měsíční poplatek za výpis a v prvním roce není účtován ani roční poplatek za vedení. Karta navíc nabízí jedno z nejdelších bezúročných období na trhu – 50 dní. GE Credit Card je společný produkt GE Capital Bank a GE Capital Multiservis.

U kreditní karty GE Credit Card je od počátku prosince snížena měsíční úroková sazba z 1,79 % na 1,65 %. Roční poplatek za užívání kreditní karty v prvním roce od jejich vydání se snižuje z 390 Kč na nulu. V dalších letech činí poplatek za užívání kreditní karty GE Credit Card pouze 299 Kč ročně. Zcela byl zrušen měsíční poplatek, který je účtován za zaslání výpisu (dosud 19 Kč).

„GE Credit Card nyní nabízí klientům jedny z nejnižších nákladů na správu úvěrového účtu – klient neplatí roční poplatek ani měsíční poplatek nebo poplatek za výpis,“ řekla Pavlína Jiříková, manažerka retailových produktů GE Capital Bank.

Od počátku prosince je u GE Credit Card účtován také nižší poplatek za výběr hotovosti z bankomatu GE Capital Bank. Nyní je tento poplatek 19 Kč – před snížením byl 39 Kč. Držitelé GE Credit Card tak mohou za výhodnějších podmínek vybírat hotovost z více než 330 bankomatů GE Capital Bank – jde o jednu z nejširších bankomatových sítí v ČR. Za výběr z ostatních bankomatů je účtován poplatek 69 Kč.

Kreditní karta GE Credit Card je nabízena na všech 188 obchodních místech GE Capital Bank a také korespondečně všem klientům, kteří využili splátkového prodeje GE Capital Multiservis a leasingu GE Capital Leasing. K získání a užívání kreditní karty GE Credit Card není nutné mít účet u GE Capital Bank.

Kreditní karta GE Credit Card umožňuje využít až 50 denního bezúročného období. Pokud klient splatí čerpané prostředky během tohoto období, nejsou mu účtovány žádné úroky z bezhotovostních transakcí. Držitel kreditní karty si navíc může sám zvolit, kolik bude splácet – minimální měsíční splátka činí pro stávající klienty pouze 5 % z celkových čerpaných prostředků. GE Credit Card má mezinárodní platnost a lze ji použít ve všech obchodech a bankomatech akceptujících karty s logem Maestro. Úvěrový rámec GE Credit Card začíná na 10 tisících Kč a horní hranice je 150 tisíc Kč.

Díky kreditní kartě mohou spotřebitelé kdykoli bez dalších formalit výhodně nakupovat na splátky, mohou si zvolit jakékoli zboží či vybírat hotovost z bankomatů. „Pokud zákazník kreditní kartu nepoužije, nemusí samozřejmě platit žádné poplatky ani úrok. GE Credit Card jako jediná kreditní karta na trhu poskytuje klientům výhodu - nemusí platit ani o korunu navíc v prvním roce používání. Nejsou účtovány žádné poplatky za správu a výpis. Pokud bude klient dávat přednost bezhotovostním transakcím a využije 50 denní bezúročné období, nebudou účtovány ani úroky,“ uvedla Jiříková, manažerka retailových produktů GE Capital Bank.

GE Capital Multiservis, připravil pro své klienty v rámci letošní předvánoční sezóny speciální nabídku. Zákazníkům GE Capital Multiservis stačí nyní jediný podpis na smlouvě o Multiservis úvěru a mohou získat také kreditní kartu GE Credit Card (či nákupní úvěrovou O.K. kartu).

Jednoduchost a rychlost procesu při sepisování smlouvy o úvěru je pro GE Capital Multiservis klíčovým kritériem při zavádění veškerých novinek. Právě proto je nyní získání kreditní karty nebo nákupní úvěrové karty tak jednoduché. „Při žádosti o Multiservis úvěr stačí, když spotřebitel zaškrtne políčko a projeví zájem o zaslání jedné z úvěrových karet. GE Capital Multiservis mu pak zašle zdarma úvěrovou kartu na uvedenou adresu,“ řekl Jiří Pathy, předseda představenstva a generální ředitel GE Capital Multiservis.

Eva Chaloupková, manažerka externí komunikace GE Capital Bank