GE Capital Leasing uzavřel ve třetím čtvrtletí 2003 smlouvy za 1,44 miliardy Kč

Společnost GE Capital Leasing uzavřela ve třetím čtvrtletí 2003 celkem 8 551 smluv na leasing či úvěr autoCREDIT, přičemž výše těchto smluv dosáhla celkového objemu 1,44 miliardy korun v pořizovacích cenách bez DPH.

Výsledky za období červenec až září 2003 tak v porovnání se stejným obdobím roku 2002, kdy byly v daném období uzavřeny smlouvy v pořizovací ceně bez DPH celkem za 1,42 miliardy korun, znamenají nárůst o 20 milionů korun. Počet uzavřených smluv na nový či ojetý automobil vzrostl oproti třetímu čtvrtletí 2002, kdy jich bylo uzavřeno 6 906, celkem o 24 %.

„S velkým zájmem se v tomto období setkal účelový spotřebitelský úvěr autoCREDIT, který společnost GE Capital Leasing zájemcům o nákup automobilu nyní nabízí,“ uvedl marketingový manažer GE Capital Leasing Jan Hrubý. Podle něj bylo za třetí čtvrtletí uzavřeno celkem 1 879 smluv právě na úvěr autoCREDIT. „Řada zájemců o automobil oceňuje, že je možné úvěr využít na úhradu celé kupní ceny vozidla, a že se automobil ihned po převzetí stává jejich majetkem,“ dodal.

Prostřednictvím autoCREDITU, který lze využít na financování až 12 let starých osobních či užitkových vozů, lze totiž financovat až 100 % pořizovací ceny vozidla. Minimální výše úvěru je 25 tisíc Kč, maximální 300 tisíc Kč. Zprostředkování úvěru je velice rychlé a pohodlné, zájemce vše vyřídí přímo u prodejce automobilu. „Klienti ocení i možnost volby délky trvání úvěrové smlouvy v rozmezí od 6 do 60 měsíců, přičemž první splátku hradí až po 30 dnech. Zajímavé výhody získává zájemce o nákup vozu s autoCREDITem i v oblasti pojištění,“ podotkl Jan Hrubý. Pojištění (povinné ručení, havarijní pojištění či pojištění klienta) klient platí v rámci úvěrových splátek, přičemž výše havarijního pojištění je vždy neměnná po celou dobu splácení.

V průběhu třetího čtvrtletí společnost GE Capital Leasing své služby podpořila řadou akčních produktů. U financování nových automobilů se jednalo o nabídku mechanického zabezpečovacího zařízení značky Construct jako bonus zdarma, která trvala až do konce srpna 2003. Zákazníci pořizující si ojetý automobil v rámci akce „Stačí 1/10“, která probíhala až do konce září 2003, mohli využít snížené akontace - přímá platba činila pouhou 1/10 pořizovací ceny vozu. Zatím poslední novinkou GE Capital Leasing je možnost získání CCS karty v hodnotě 2000,- Kč, kterou od 15. září obdrží všichni zákazníci, kteří pro financování ojetého vozu využijí služeb GRE Capital Leasing.

V případě zájmu o další informace je k dispozici bezplatná telefonní linka GE Capital Leasing 855 555 559 nebo internetové stránky www.gecleasing.cz.

Petra Kopecká, manažerka komunikace GE Capital Leasing