GE Capital Leasing uzavřel v druhém čtvrtletí 2003 smlouvy za 1,63 miliardy

Společnost GE Capital Leasing uzavřela v druhém čtvrtletí 2003 leasingové smlouvy v celkovém objemu 1,63 miliardy korun; finančních služeb tak využilo celkem 9 187 klientů.

Výsledky za období duben až červen 2003 v porovnání se stejným obdobím roku 2002 znamenají nárůst o 140 milionů, kdy byly v daném období uzavřeny smlouvy v pořizovací ceně bez DPH celkem za 1,49 miliardy korun.

V průběhu druhého čtvrtletí 2003 nabízela společnost GE Capital Leasing řadu akčních produktů. U financování nových automobilů se jednalo o nabídku mechanického zabezpečovacího zařízení značky Construct jako bonus zdarma, v případě pořízení ojetého automobilu mohli zákazníci v rámci akce „Stačí 1/10“ využít snížené akontace. Nabídka Construct byla společností GE Capital Leasing prodloužena až do konce srpna 2003, leasing ojetých vozů s přímou platbou 1/10 pořizovací ceny vozů potrvá až do konce září tohoto roku.

„Na základě dosažených obchodních výsledků a dle informací obchodních partnerů lze konstatovat, že kampaň Stačí 1/10 skutečně zapůsobila na potenciální zákazníky a přivedla je do smluvních autobazarů,“ uvedl marketingový manažer GE Capital Leasing Jan Hrubý. Dle jeho informací byl splněn plánovaný objem uzavřených leasingových smluv na 112 procent. Součástí akční nabídky byla také tipovací soutěž v rámci které společnost GE Capital Leasing předala výhercům soutěže celkem 100 CCS karet v celkové hodnotě 1 milion korun.