GE Capital Leasing nabízí leasing ojetých vozů s přímou platbou 1/10 pořizovací ceny

Společnost GE Capital Leasing přichází od 31. března 2003 s ojedinělou nabídkou financování ojetých automobilů. Zájemce o ojetý vůz, který využije financování prostřednictvím GE Capital Leasing, složí při podpisu smlouvy jen 1/10 pořizovací ceny. Zbývající část pak uhradí formou měsíčních splátek. Současně s uzavřením leasingové smlouvy bude každý klient zařazen do tipovací soutěže o pohonné hmoty v celkové hodnotě milion korun.

GE Capital Leasing touto nabídkou navazuje na úspěšnou kampaň v roce 2002. „Strategie zaměřená na snižování přímé platby vychází z dlouhodobého cíle zpřístupnit naše služby co nejširší veřejnosti. To bylo, společně s velmi dobrými výsledky posledních kampaní, základním impulsem pro zopakování akce v obdobné formě i letos,“ uvedl marketingový manažer GE Capital Leasing Jan Hrubý.

Zájemci o koupi ojetého automobilu s využitím služeb GE Capital Leasing získají kromě nízké akontace možnost individuálního rozložení splátek od 24 do 60 měsíců, nadstandardní havarijní pojištění a povinné ručení, pojištění čelního skla bez spoluúčasti, zajištění prověření původu vozu a možnost pojištění schopnosti splácet leasing. Pro všechny klienty, kteří nabídky GE Capital Leasing využijí, je připravena zajímavá soutěž o 100 CCS karet celkem za milión korun. Soutěž bude stejně jako speciální akce na ojeté vozy probíhat od 31. března 2003 do 30. června 2003.

Příklad leasingu vozů s přímou platbou deseti procent pořizovací ceny:

Škoda Felicia LX

Rok výroby: 1997

Stav tachometru:: 145 000 km

Cena včetně DPH: 100 000 Kč

Záloha 1/10: 10 000 Kč

Měsíční splátka včetně pojištění: 2 777 korun

RPSN: 20,4%

Informace o této speciální nabídce společně s podrobnými pravidly tipovací soutěže získají zájemci na bezplatné telefonní lince 800 103 050, na internetových stránkách www.gecleasing.cz nebo u vybraných prodejců