GE Capital Bank snižuje úrokové sazby

GE Capital Bank snížila s platností od pondělí 7.července 2003 úrokové sazby hypoték. Hypotéky s roční fixní periodou jsou nyní úročeny od 3,89 % p. a. a hypotéky s pětiletou fixní periodou již od 4,60 % p. a.

Hypotéky s roční fixní periodou jsou od 7. července uzavírány se sazbou 3,89 % p. a. – došlo tedy ke snížení o 0,3 procentního bodu z 4,19 % p. a. Úročení hypoték s pětiletou fixní periodou bylo sníženo také o 0,29 procentního bodu – z 4,89 % na současných 4,60 % p. a.

GE Capital Bank nabízí klientům tři varianty hypotéky, které jim umožňují zvolit si formu financování nového bydlení, jenž nejvíce odpovídá jejich potřebám. Klienti GE Capital Bank mohou například získat již zmíněnou hypotéku se zřízením a vedením úvěrového účtu zdarma. Součástí hypotečních produktů GE Capital Bank je i pojištění, poskytované za výhodných podmínek, které pomůže klientovi v nepříjemné situaci, kdy vinou nemoci, invalidity či ztráty zaměstnání nebude schopen splácet hypotéku. Toto pojištění se vztahuje i na případ úmrtí. K hypotéce GE Capital Bank je poskytováno i pojištění nemovitosti či kapitálové životní pojištění.