GE Capital Bank snížila úrokové sazby u hypoték s pětiletou fixací

Úvěr s pětiletou fixací sazby lze získat již se sazbou 4,59 % p.a. a odhadem nemovitosti zdarma

S výrazným snížením úrokových sazeb u hypoték přichází od 15. prosince GE Capital Bank. Hypotéku Premium s pětiletou fixací tak lze nyní získat s garantovanou úrokovou sazbou 4,59 % p.a.

GE Capital bank snížila s platností od 15. prosince u svých hypotečních úvěrů úrokové sazby s pětiletou fixací. U hypotéky Premium s pětiletou fixací poklesla sazba ze 4,69 na 4,59 % p.a. U hypotéky Standard s pětiletou fixací poklesla sazba z 5,09 % na 4,79 % p.a. Tyto sazby GE Capital Bank garantuje u všech schválených žádostí bez ohledu na příjem a bonitu klienta, dobu splatnosti hypotéky, či cenu a typ financované nemovitosti.

„GE Capital Bank nabízí garantované sazby pro všechny schválené žádosti o hypoteční úvěr, které patří k nejnižším na trhu,“ řekl manažer hypoték GE Capital Bank Stanislav Rokos. „Díky poklesu úrokových sazeb se pro klienty stává hypotéka dostupnější. Navíc u všech hypoték nabízíme odhad nemovitosti zdarma při podpisu úvěrové smlouvy do 31. ledna 2005,“ dodal Stanislav Rokos.

Úrokové sazby u hypotečních úvěrů platné od 15. prosince 2004

Fixní perioda

 • 1 letá - 2,99 % p.a.*
 • 3 letá - 4,09 % p.a.*
 • 5 letá - 4,59 % p.a.*

  *Garantovaná sazba pro produkt Premium (ostatní sazby jsou garantovány podle typu produktu, výše úvěru a fixní periody)

  GE Capital Bank nabízí klientům výhradně garantované úrokové sazby, které poskytuje bez ohledu na příjmy a věk klienta, délku úvěru, účel úvěru a typ nemovitosti. Na rozdíl od ostatních bank GE Capital Bank zcela zrušila produkty s úrokovými sazbami „od“, u nichž zájemce o hypotéku neví, jakou „cenu“ nakonec získá. GE Capital Bank umožňuje klientům zafixovat si úrokové sazby na jeden rok, tři roky a pět let (kromě 1leté fixace u produktu Optimum), okamžitě znát konečnou cenu a velmi snadno si vybrat hypotéku, která odpovídá jejich potřebám. GE Capital Bank jako první z bank na českém trhu přistupuje ke všem klientům zcela transparentně při stanovení všech hypotečních úrokových sazeb.

  Hypotéka Premium je určena zejména pro klienty, kteří mají zájem o střední a větší hypotéky. Tuto hypotéku získají klienti zdarma, tzn. bez poplatku za uzavření a přitom s garantovanými sazbami, které patří k nejnižším na trhu.

  U hypotéky Optimum klienti neplatí žádné poplatky za zpracování úvěru, ani za vedení úvěrového účtu. Veškeré náklady na hypotéku Optimum jsou plně daňově odpočitatelné. V úrokové sazbě hypotéky Optimum je již zahrnuto zvolené životní pojištění. Klient GE Capital Bank si může zvolit mezi dvěma základními typy pojištění, která kryjí následující rizika:

  A) Životní pojištění pro případ pracovní neschopnosti, plné invalidity a úmrtí.

  B) Životní pojištění pro případ pracovní neschopnosti, plné invalidity, a úmrtí včetně pojištění při ztrátě zaměstnání.

  GE Capital Bank nabízí financování nákupu družstevního bytu pomocí hypotéky za standardních podmínek, tzn. bez zvýšení ceny. Klientům to GE Capital Bank umožňuje již od září 2002. GE Capital Bank nabízí možnost financovat pomocí hypotéky nákup a rekonstrukci rekreačních objektů – chalup a rekreačních domků.

  K hypotéce od GE Capital Bank lze navíc požádat o bezúčelový doplňkový úvěr až do výše 1 milionu Kč s výhodnou pětiletou úrokovou sazbou 8,49%, s nímž je možné pořídit např. vybavení domácnosti.

  Předčasné splacení hypotéky umožňuje GE Capital Bank bez sankcí, pokud si klient při uzavření hypotéky zřídí službu mimořádných splátek. Pak může kdykoliv předčasně splatit část úvěru bez jakýchkoli sankcí – a to i mimo dobu konce fixace úrokové sazby.

  Eva Chaloupková, manažerka externí komunikace GE Capital Bank