GE Capital Bank nabízí hypotéku Optimum bez poplatků za schválení a vedení účtu

Odhad ceny nemovitosti nabízí GE Capital Bank zdarma při podpisu smlouvy do konce ledna 2005

Hypotéka Optimum od GE Capital Bank umožňuje odepsat si z daní i životní pojištění – to je totiž již zahrnuto v úrokové sazbě, a proto plně daňově odpočitatelné. Schválení i vedení úvěru je u hypotéky Optimum zdarma. Navíc až do konce ledna nabízí GE Capital Bank také bezplatný odhad ceny nemovitosti a to nejen pro Optimum, ale pro všechny hypoteční úvěry.

Hypotéka Optimum v sobě kombinuje hypoteční úvěr a životní pojištění, které je již zahrnuto v úrokové sazbě a tudíž plně daňově odpočitatelné. Klienti si mohou zvolit ze dvou variant pojištění – varianta A kryje rizika pracovní neschopnosti, plné invalidity a úmrtí, varianta B navíc zahrnuje také pojištění pro případ ztráty zaměstnání.

„Hypotéka Optimum má také další výhodu – schválení úvěru i vedení úvěrového účtu je zcela bezplatné. Při podpisu hypoteční smlouvy do konce ledna 2005 navíc GE Capital Bank nabízí odhad ceny nemovitosti zdarma u všech nabízených hypotečních produktů. Klient tak platí pouze daňově odpočitatelné úroky v rámci splátky hypotéky a nemá žádné další náklady se získáním hypotéky ani v průběhu splácení,“ řekl manažer hypoték GE Capital Bank Stanislav Rokos.

„Výhodou jsou také garantované úrokové sazby pro všechny hypoteční úvěry. Pokud si klient zvolí hypotéku Optimum, bude sazba závislá pouze na výši úvěru a délce fixace úrokové sazby,“ řekl Stanislav Rokos. „Klient tak zná již od první schůzky s bankéřem pevnou cenu, kterou neovlivní ani výše jeho příjmů, věk, účel úvěru či ocenění a typ nemovitosti. Znamená to, že od počátku ví, jakou výši úvěru si vzhledem k propočtené splátce úvěru může dovolit,“ zdůraznil Stanislav Rokos.

Hypotéku Optimum lze použít na výstavbu, rekonstrukci či opravu bytu nebo domu, lze ji použít také pro výstavbu, rekonstrukci či opravu družstevního bytu nebo rekreační chalupy.

Zájem o hypotéky letos dynamicky roste

Zájem o hypotéky GE Capital Bank vykazuje v letošním roce rostoucí tendenci. V období od ledna do konce listopadu poskytla GE Capital Bank nové hypoteční úvěry v objemu převyšujícím tři miliardy korun a vykázala tak meziroční růst ve výši 52 %. Celkové portfolio hypoték představovalo k 30. listopadu 7,3 miliardy korun a meziročně vzrostlo o 64 %.

GE Capital Bank nabízí klientům služby osobních hypotečních bankéřů. Klienti jsou již na první schůzce informováni o výši úrokové sazby, kterou jim banka bude garantovat. Osobní hypoteční bankéř pomůže klientům s vyřízením veškerých potřebných náležitostí a provede je celým procesem získání nového bydlení.

Banka zároveň nabízí výhodné a jednoduché pojištění nemovitosti s platností okamžikem vyřízení s hypotečním bankéřem a automatickým přechodem bez byrokracie od pojistného krytí rizika domu ve výstavbě na pojistné krytí domu v užívání.

GE Capital Bank umožňuje předčasné splacení hypotéky bez sankcí - pokud klient při uzavření hypotéky využije možnost zřídit si mimořádnou splátku, může kdykoliv předčasně splatit část úvěru bez jakýchkoli sankcí. Této možnosti může využít i mimo dobu konce fixace úrokové sazby.

Eva Chaloupková, manažerka externí komunikace GE Capital Bank