GE Capital Bank je připravena pomoci klientům Union banky

GE Capital Bank je připravena pomoci klientům Union banky, kteří v současné době nemají přístup ke svým finančním prostředkům a mohou tak být v obtížné situaci. GE Capital Bank jim až do odvolání nabízí otevření běžného účtu GEnius za zvýhodněných podmínek s možností okamžitého přečerpání do minusu až do výše 20 000 korun.

GE Capital Bank, která je součástí jedné z nejsilnějších světových finančních skupin – GE -, nabízí od pondělí 24. února 2003 klientům Union banky, kteří se dostali do obtížné situace, okamžitou finanční pomoc. Ve všech 187 pobočkách GE Capital Bank si mohou rychle a jednoduše otevřít maximálně do třiceti minut nový běžný účet GEnius, ze kterého mají možnost okamžitě čerpat až 20 000 korun. Navíc jim GE Capital Bank povede tento běžný účet po dobu šesti měsíců zdarma. Tato zvýhodněná nabídka platí do odvolání.

K otevření zvýhodněného běžného účtu Genius stačí klientům Union banky pouze dva doklady totožnosti, k získání možnosti čerpání do minusu pak tři poslední výpisy z účtu Union banky a potvrzení o příjmu, dokládají schopnost čerpání následně splácet.

Bližší informace o pobočkové síti GE Capital Bank a této nabídce lze získat na telefonu 800 131 112. Hledat nejbližší pobočku

Jan Hainz, tiskový mluvčí GE Capital Bank

* * *

Běžný účet Genius, který byl odborníky oceněn jako nejlepší účet roku 2002, umožňuje provádět běžné operace platebního styku, čerpání účtu do minusu, zasílání výpisu poštou jednou měsíčně, obsluhovat účet pomocí dvou nástrojů přímého bankovnictví, které si klient sám zvolí a spolu s účtem získávají klienti vlastní e-mail na personalizované homepage www.genius.cz.