Firemní klienti si již s pomocí služby Telebank sjednali po telefonu úvěry v hodnotě 164 milionů korun

 

Obliba unikátní služby Telebank, kterou spustila počátkem března letošního roku GE Money Bank, trvale roste. Počet žádostí klientů z řad malých a středních podniků o některý z nabízených úvěrů stoupl již na více než pět tisíc a objem úvěrů sjednaných přes telefon dosáhl již výše 164 milionů korun. Služba Telebank nabízí zájemcům o podnikatelský úvěr možnost dohodnout vše potřebné s bankéřem po telefonu a na pobočce pak již jen podepsat připravenou smlouvu.
Služba Telebank se hned po svém spuštění v březnu letošního roku setkala s velmi pozitivní odezvou ze strany klientů z řad malých a středních podniků, pro které je určena. V současné době již počet žádostí o úvěr přesáhl pět tisíc a celkový objem prostředků poskytnutých přes Telebank dosáhl 164 milionů korun.

„Zájem o využití služby Telebank neopadá, od července do listopadu narostl celkový počet žadatelů ze dvou na pět tisíc, což představuje průměrný meziměsíční přírůstek 20 %, a celkový objem úvěrů dosáhl 164 milionů korun,“ říká ředitel komerčního bankovnictví Radomil Štumpa. „Služby Telebank využívají podnikatelé hlavně proto, že výrazně zrychluje a usnadňuje proces získávání úvěrů. Nejoblíbenější je v současnosti úvěr Expres Business s úvěrovým maximem jeden milion korun, který si přes Telebank sjednalo již zhruba pět set klientů. Prostřednictvím Telebanku lze ale sjednat i velké investiční úvěry řádově v milionech korun.“

Telebank je unikátní služba poskytovaná zcela zdarma. Spočívá v kontaktování klienta bankéřem a v telefonickém dojednání všech věcí potřebných k poskytnutí úvěru. Prostřednictvím Telebanku je možno sjednat jakoukoliv z úvěrových variant, které GE Money Bank nabízí. Způsobů, jak mohou zájemci o úvěr oslovit GE Money Bank, je několik - přes on-line formulář na internetových stránkách www.geuver.cz <http://www.geuver.cz>, na infolince 844 844 844 nebo nově prostřednictvím bankomatu GE Money Bank. Nejpozději následující pracovní den je klient kontaktován telefonním bankéřem.

Dojde k okamžitému posouzení a vyhodnocení požadavků klienta a návrhu optimálního úvěrového produktu, či jejich kombinace. Výhodou je, že klient je díky interaktivnosti služby přesně informován o všech podmínkách a požadavcích k získání úvěru již před návštěvou banky. Odpadá tak klientovo tápání a nejistota a výsledkem je maximální úspora času.


Komerční úvěry GE Money Bank

GE Money Bank nabízí úvěr Expres Business fyzickým osobám-podnikatelům a právnickým osobám. Jde o neúčelový úvěr, takže podnikatelé nemusí dokládat účel, na nějž chtějí peníze využít. Klient se dozví předběžné rozhodnutí o schválení úvěrů do několika minut od podání žádosti a peníze jsou mu připsány na účet nejpozději do dvou dnů. Podání žádosti o Expres Business a jeho zpracování je zdarma. O Expres Business mohou podnikatelé a firmy požádat i prostřednictvím internetových stránek www.geuver.cz.

GE Money Bank poskytuje Expres Business v objemu 40 tis. až 1 mil. Kč. Výhodou je, že fyzické osoby-podnikatelé u úvěru do 200 tis. Kč nemusí bance poskytnout žádné jištění (u úvěrů nad 200 tis. je jako ručení vyžadována směnka, právnické osoby ji musí předložit vždy). Podnikatelé tedy nemusí mít k jištění např. nemovitost nebo jiný movitý majetek. Dobu splatnosti si mohou podnikatelé zvolit od 24 do 60 měsíců.

Podnikatelům, kteří potřebují rychlý a jednoduchý kontokorentní úvěr nabízí GE Money Bank ve stejné výši úvěr Flexi Business. Prostřednictvím kontokorentního úvěru Flexi Business klienti získají úvěrový rámec až do výše 1 mil. Kč. Finanční prostředky klienti čerpají podle vlastního uvážení a úroky platí pouze z čerpané částky. Banka poskytne kontokorent do jednoho pracovního dne od dodání dokumentace. GE Money Bank nevyžaduje v případě úvěru Flexi Business ručení hmotným majetkem a u úvěru do 200 tis. Kč nemusí fyzické osoby-podnikatelé bance poskytnout žádné jištění.

Výhodou úvěru Universal Business je nejen neúčelovost úvěru, ale i rychlost jeho vyřízení. Efektivní schvalovací proces GE Money Bank umožňuje rozhodnout o poskytnutí úvěru do tří pracovních dnů od dodání dokumentace. Banka poskytuje Universal Business od 300 tis. do 5 milionů korun. Splatnost úvěru je až šest let. Úvěr je jištěn nemovitostí, jejíž odhad je nezávislými znalci zpracováván přednostně.

Pro financování provozních potřeb nabízí GE Money Bank Operativ Business, kontokorentní nebo revolvingový úvěr s obdobnými parametry.

Individuální provozní a investiční úvěry - provozní úvěry slouží k financování provozních potřeb, zejména k financování pohledávek, zásob a nákladů spojených s podnikatelskou činností. Jde o revolvingové nebo kontokorentní úvěry, kdy se sjednává možnost vzniku debetního zůstatku na běžném účtu nebo možnost čerpat finanční prostředky ze zvláštního úvěrového účtu. Investiční úvěry slouží k financování dlouhodobých potřeb, především k financování nákupu strojů, zařízení a nemovitostí nebo k jejich obnově.Eva Chaloupková,
manažerka externí komunikace GE Money Bank