Firemní bankéři GE Money Bank přijedou za vámi a zdarma poradí

Meziroční nárůst objemu firemních depozit u GE Money Bank dosáhl 45 %

Individuální přístup a bezplatné konzultace kdekoli v rámci České republiky - to jsou hlavní přednosti speciálně vyškoleného týmu depozitních bankéřů GE Money Bank pro firemní klientelu. Tito mobilní specialisté poskytují poradenství nejen v oblasti zhodnocováni volných finančních prostředků, ale navrhují také optimální řešení pro tuzemský nebo zahraniční platební styk. O jejich služby je velký zájem, jelikož objem depozit firem, podnikatelů a institucí na trhu neustále roste. U GE Money Bank se objem komerčních depozit meziročně zvýšil o celých 45 %, v České republice pak o 3 %. Podíl na tomto růstu u GE Money Bank mají především all inclusive konta typu Genius Business Active, vysoce úročené spořicí účty, ale také žádané služby specializovaných depozitních bankéřů.

„Dnešní neutěšená ekonomická situace nutí mnoho majitelů firem a podnikatelů zamýšlet se nad snižováním nákladů a výhodností jednotlivých služeb, které využívají. Bankovní poplatky mohou tvořit nezanedbatelnou část provozních nákladů. Jednou z možností optimalizace těchto nákladů je konzultace s firemním bankéřem GE Money Bank pro depozita, který poradí nejen s co nejvýnosnějším uložením volných finančních prostředků, ale nalezne i optimální řešení pro tuzemský nebo zahraniční platební styk,“ říká David Řehoř, manažer depozitního týmu SME.

Tým speciálně vyškolených depozitních bankéřů se u GE Money Bank věnuje správě depozit firemních klientů již téměř rok. Firemní klienti i podnikatelé oceňují nejen spořicí účet s nejvyšší sazbou na trhu, ale také na míru šitá řešení v kombinaci s individuálním přístupem a možností bezplatných konzultací třeba v sídle své firmy.

„Mezi nejvýhodnější produkty ve své kategorii na trhu patří například běžný účet Genius Business Active nebo spořicí účet pro podnikatele a firmy se sazbou až 2,8 % p.a., které má GE Money Bank ve své nabídce. Jejich výhody jsme chtěli spojit ještě s další přidanou hodnotou - se specializovaným poradenstvím,“ sdělil Radek Schönfeld, manažer oddělení Cash managementu, a dodává: „Významný nárůst vkladů od našich firemních zákazníků a podnikatelů ukazuje, že si klienti tyto produkty ve spojení s individuálním poradenstvím v oblasti platebního styku od svých depozitních bankéřů velmi oblíbili.“

Podnikatelé a firemní zákazníci především oceňují dostupnost firemních bankéřů pro depozita. Namísto dlouhého čekání u přepážky se s nimi klient jednoduše spojí přes mobilní telefon a domluví si schůzku kdekoli a kdykoli mu to vyhovuje. Seznam kontaktů na firemní bankéře pro depozita GE Money Bank je zveřejněn na: www.gemoney.cz/mmb/cz/2/kontakty/firemni-bankeri-pro-depozita

Specializovaní depozitní bankéři poskytují své služby klientům napříč celou Českou republikou. Jejich síť se neustále rozšiřuje a kromě Prahy, Ostravy a Brna, budou brzy působit i v dalších městech České republiky. Za rozšiřováním sítě stojí zvýšený zájem o individuální poradenství v oblasti platebního styku a depozit.

Tým firemních bankéřů také spolupracuje na vytváření speciálních depozitních produktů pro specifickou klientelu. Například pro advokáty, notáře a insolvenční správce má připraven Juridica Business program, ale připravují se i další produkty, například tzv. Municipální konto nebo Nadační konto.


Milan Kříž,
tiskový mluvčí GE Money Bank