Financování zemědělské techniky od GE Money Bank na výstavě Země živitelka s exkluzivní sazbou 5,99 %

D:\Documents and Settings\123031701\Desktop\temporary\2009_08_26_TZ_GEMB_Zeme_Zivitelka.rtf Bezplatné poradenství v oblasti dotací ze Strukturálních fondů na stánku GE Money Bank

GE Money Bank zemědělcům na výstavě Země živitelka, která se uskuteční v Českých Budějovicích od 27. 8. do 1. 9., nabídne úvěr na financování zemědělské techniky s exkluzivní sazbou 5,99 % p.a. Zemědělci se rovněž mohou účastnit bezplatného semináře firmy AgroConsult Bohemia, dceřiné společnosti GE Money, který proběhne v pondělí 31. srpna v pavilonu Z. Specialisté na zemědělské projekty z AgroConsultu Bohemia budou také po celou dobu výstavy zájemcům poskytovat bezplatné poradenství v oblasti dotací ze strukturálních fondů EU. Stánek GE Money Bank bude umístěn v pavilonu Z a návštěvníky zaujme netradičním designem zpracovaným ve stylu „dožínky“.

„Zvýhodněné produkty již tradičně doprovází účast GE Money Bank na výstavě Země živitelka. Je to jak pro nás, tak pro zemědělce jedna z nejdůležitějších událostí v roce, a proto se snažíme vždy nabídnout nějaký zvýhodněný produkt nebo službu. Exkluzivní sazba 5,99 % na financování zemědělské techniky a bezplatné poradenství je toho přímým důkazem,“
řekla manažerka zemědělských produktů GE Money Bank Iva Prokopová. GE Money Bank zemědělcům vedle produktů nabízí také odborné poradenství. Proto v rámci výstavy zájemcům poskytuje možnost využít bezplatné konzultace specialistů na zemědělské projekty ze společnosti AgroConsult Bohemia. Ti v pondělí zároveň povedou seminář na téma „Vize v zemědělství 2010,“ dodala Iva Prokopová.

GE Money Bank se bude ve dnech 27. srpna až 1. září 2009 účastnit veletrhu Země živitelka na výstavišti v Českých Budějovicích. Vedle úvěrů s exkluzivní sazbou 5,99 % GE Money Bank na výstavě nabídne i další produkty a služby připravené speciálně pro zemědělce. Chtějí-li zákazníci získat akční úvěr na financování zemědělské techniky, stačí na stánku GE Money Bank s firemním bankéřem vyplnit Certifikát. Akční úroková sazba 5,99 % p.a. se týká úvěrů na nákup zemědělské techniky ve výši od 2 milionů Kč včetně DPH. „Pro každého, kdo s naším bankéřem vyplní Certifikát, jsme připravili dárek v podobě grilovací sady,“ uvedla Iva Prokopová.

Na prezentačním stánku GE Money Bank v pavilonu Z budou přítomni jak firemní bankéři, tak poradci ze společnosti AgroConsult Bohemia. Zemědělci tak v případě zájmu na jednom místě obdrží aktuální informace jak o novinkách ve financování v zemědělském sektoru, tak o možnostech získávání dotací z fondů EU. Dále bude pro zemědělce připraven seminář, který v pondělí 31. srpna pořádá společnost AgroConsult Bohemia na téma efektivního využívání a získávání finančních prostředků na financování specializovaných oborů v zemědělství. „Zemědělství se vyvíjí velmi dynamicky a my prostřednictvím semináře chceme informovat zájemce například o tom, jak čerpat podporu z aktuálních dotačních programů nebo jak efektivně hospodařit v současné ekonomicky nestabilní době,“ doplnil Mojmír Severin, ředitel společnosti AgroConsult Bohemia.

AgroConsult Bohemia, je dceřiná společnost GE Money poskytující zemědělcům komplexní dotační poradenství. AgroConsult Bohemia pomáhá zemědělcům jak při získávání, tak při správě dotací, a to včetně přípravy návrhu struktury financování předkládaných projektů. Společnost AgroConsult Bohemia působí v oblasti poradenství v rámci českého zemědělství již deset let. V současné době má více než 1 100 klientů z řad předních zemědělských subjektů.


Markéta Dvořáčková,

tisková mluvčí GE Money Bank