Expres půjčka je výhodnější, banka ji podpoří rozsáhlou marketingovou kampaní

Klienti, kteří si u GE Money Bank sjednají do 31. prosince Expres půjčku, mohou ušetřit za všechny prosincové splátky. Banka jim totiž každý rok před Vánoci prosincovou splátku odpustí. Se splácením navíc mohou začít až příští rok v lednu a ve finančně napjatém předvánočním období tak nijak nezatíží rodinný rozpočet. GE Money Bank tuto akční nabídku podpoří rozsáhlou marketingovou kampaní, jejímž hlavním hrdinou je znovu mrzutý kocour.

„Benefitem jsme se chtěli odlišit od konkurence, proto za klienty zaplatíme splátku každý rok, ne jen na konci splácení, jak je na trhu obvyklé,“ říká Josef Libertín, produktový manažer GE Money Bank. „Naše vánoční nabídka navíc platí i pro zájemce o Konsolidaci půjček. Úvěry z jiných bank si u nás mohou zdarma sloučit a zbavit se tak poplatků. Naše půjčky poskytujeme bez poplatků za poskytnutí, vedení, za předčasné splacení i za mimořádnou splátku,“ dodává Josef Libertín.

Celkem banka za zákazníky zaplatí až osm prosincových splátek. Stačí, aby klienti hradili od ledna do listopadu splátky řádně a včas, a to nejpozději do 6 kalendářních dnů od data splatnosti. Termín splátky si přitom mohou nastavit zcela podle svých potřeb.

Zájemce o úvěry osloví kampaň s Kocourem
Akční nabídku Expres půjčky podpoří od 4. 11. do 13. 12. 2013 rozsáhlá marketingová kampaň. Reklamní spoty poběží na televizních stanicích skupin Nova i Prima, na TV Barrandov a Atmedia. Ve stejném období je uvidí také diváci v síti multikin CineStar. „Hlavním hrdinou reklamní kampaně je opět mrzutý kocour, kterého páníček k jeho velké nelibosti vytáhne o Vánocích na hory. Zimní dovolenou si může dovolit, protože se splácením Expres půjčky začne až v lednu příštího roku," vysvětluje myšlenku spotu Miroslava Misíková, senior manažerka marketingové komunikace GE Money Bank.

Spot vyšel z dílny agentury Labstore, režisér Daniel Růžička ho natočil v malé vesničce Ohrazenice u Příbrami. Informace o Vánoční Expres půjčce budou k dispozici také na webových stránkách banky. Na pobočkách bude kampaň komunikována prostřednictvím informačních letáků a také plakátů ve výlohách. Vizuál ke kampani nafotil známý fotograf Goran Tačevski. Zákazníci GE Money Bank se dozvědí o výhodách Expres půjčky formou direct mailů, uživatelé Internet Banky dostanou informační zprávu. Další klienty i neklienty osloví letáky ve schránkách či inzeráty v regionálních i celostátních novinách.

V online kampani, která poběží také od 4. 11. do 13. 12., poběží vedle spotů také standardní i nestandardní bannery, kampaň podpoří i PR články a placené prokliky. Reklamy se objeví například na serverech Youtube, iDnes a Seznam.cz. GE Money Bank osloví potenciální klienty také velkou SMS kampaní. Banka na svoji nabídku pomocí textových zpráv upozorní klienty O2, kteří bydlí v blízkosti poboček GE Money Bank. Celkem půjde až o 260 000 SMS zpráv.

Vánoční Expres půjčku i Konsolidaci půjček si mohou zájemci sjednat na pobočkách, prostřednictvím Internet Banky či na webových stránkách GE Money Bank. Se splácením lze začít až v lednu příštího roku. Banka první splátku za klienta při dodržení podmínek zaplatí příští rok, tedy v prosinci 2014.

Expres půjčka bez poplatků
Expres půjčka je neúčelový úvěr ve výši od 30 do 600 tisíc korun, u kterého GE Money Bank nevyžaduje žádné zajištění, přičemž o poskytnutí rozhoduje na počkání – průměrně do 2 minut. Do 5 minut od podpisu smlouvy ) má již klient peníze na účtu. Půjčku lze kdykoli předčasně splatit v plné výši nebo i částečně. GE Money Bank nabízí k půjčkám také možnost pojištění pro případ ztráty zaměstnání, nemoci, invalidity nebo úmrtí. Expres půjčku od GE Money Bank klienti získají bez poplatku za poskytnutí, za vedení úvěrového účtu i za předčasné splacení. Bližší informace o Expres půjčce na www.gemoney.cz nebo na lince 844 844 844.

Příklad úspory s Expres půjčkou
Klient si vezme vánoční Expres půjčku na 165 000 Kč se splatností na 7 let
Měsíční splátka bude 2992,71 Kč (při RPSN 10,67%)
Klient bude pravidelně splácet 84 měsíců (tedy do prosince 2020)
GE Money Bank mu odpustí za celou dobu trvání Expres půjčky sedm prosincových splátek
Celkově klient ušetří (7x 2992,71 Kč) 20 948,97 Kč

Pavel Zúbek,
tiskový mluvčí GE Money Bank


V případě zájmu o další informace kontaktujte, prosím:

Pavel Zúbek, mobil: +420 725 420 107, tel.: +420 224 442 120, e-mail: pavel.zubek@ge.com