Encyklopedie v hodnotě 1399 Kč k účtu Genius Student zdarma

 

V souvislosti se začátkem nového školního roku GE Money Bank přichází se speciální nabídkou určenou studentům. Všichni, kteří si u GE Money Bank založí konto Genius Student získají zdarma moderní ilustrovanou encyklopedii v hodnotě 1399 Kč. Zvýhodněná nabídka je platná pro období od 4. září do 15. září 2006.
„Věříme, že náš praktický dárek pomůže mladým lidem při jejich studijních aktivitách. Stávající klienti z řad studentů si na kontu Genius Student nejvíce cení jeho flexibility. Student totiž získává běžný účet a k němu další tři produkty, které může dle vlastního uvážení zdarma do konta přidávat, odebírat či měnit. Navíc celé konto je vedeno zdarma,“ řekla manažerka depozitních produktů GE Money Bank Dana Tomášková.

Konto Genius Student je určeno studentům ve věku 15 - 24 let, přičemž za celou dobu využívání účtu stačí předložit potvrzení o studiu pouze při jeho založení. Vedení konta, stejně jako jeho zřízení je zcela zdarma. GE Money Bank umožňuje studentům, kteří využívají konto Genius Student, čerpat kontokorentní úvěr 5000 Kč, aniž by museli přitom předkládat potvrzení o příjmu.

Hlavní výhodou, kterou konto Genius Student studentům přináší je jeho stavebnicový charakter. V rámci Genius Student získá klient běžný účet + až 3 služby dle vlastního výběru (kontokorent Flexikredit, Mobil Banka, Internet Banka, Telefon Banka, platební karta Maestro, platební karta MasterCard Standard, platební karta MasterCard Internet).

Konto Genius umožňuje kdykoli přidávat, ubírat či měnit zvolené produkty, a to bez jakýchkoliv poplatků. V rámci studentského konta navíc GE Money Bank klientovi bezplatně automaticky generuje a zasílá výpis z účtu. Majitelé konta Genius Student neplatí ani za první dva výběry hotovosti z bankomatu GE Money Bank v měsíci.

Konto Genius má pro studenty také další výhody:
· Zadávání trvalých platebních příkazů, inkas a SIPO zdarma
· Změna a rušení trvalých platebních příkazů, inkasa a SIPO prostřednictvím kanálů přímého bankovnictví zdarma
· Prostřednictvím služby SMS servis získání kompletního přehledu o dění na účtu (tuto službu je možné využít i bez kanálu přímého bankovnictví)
· V rámci Internet Banky snadné dobíjení kreditu do mobilního telefonu pro všechny operátory
· Možnost získat až 900 Kč jako odměnu za doporučení nového klienta, který si založí konto Genius.
· Spořicí účet, který může být navázán k běžnému účtu, automaticky spoří podle nastavených limitů

Konto Genius Student lze samozřejmě kombinovat s dalšími službami a produkty GE Money Bank. V případě, že student předloží potvrzení o studiu a zároveň potvrzení o příjmu může čerpat kontokorent až do výše 100 000 Kč nebo získat půjčku Expres až do výše 200 000 Kč. Dalšími možnostmi je uzavření životního pojištění, penzijního pojištění, stavebního spoření nebo cestovního pojištění pro rodinu - Travel Plus.


Eva Chaloupková,
tisková mluvčí GE Money Bank