DVD přehrávač a CCS karta za pět miliard

 

Společnost GE Money Auto, lídr českého trhu financování ojetých vozů, v roce 2005 poprvé překonala hranici profinancovaných pěti miliard korun během jednoho roku. Transakcí, která završila dosažení pětimiliardové hranice, byl nákup ojetého automobilu Volkswagen Polo prostřednictvím úvěru autoCREDIT, ke kterému došlo 19. prosince 2005. Jeho nového majitele společnost GE Money Auto odměnila CCS kartou a DVD přehrávačem do automobilu.
Hranici pěti miliard profinancované částky se podařilo překročit díky nákupu ojetého automobilu Volkswagen Polo v pražském autobazaru Hrdina - Vojáček. Nákup proběhl 19. prosince 2005, novým majitelem vozu je Jan Opelt z Prahy. Společnost GE Money Auto mu v úterý 17. ledna 2006 předala DVD přehrávač do automobilu Lenco MES-208 se dvěma obrazovkami a CCS kartu nabitou částkou 12 000 korun.

„Díky flexibilitě a dostupnosti našich produktů je možné jejich prostřednictvím nakupovat automobily u více než 1600 prodejců. K tomu jsme v loňském roce přidali řadu inovativních produktů, které motoristům usnadňují život - ať již se jedná například o slevovou karta Benzin Plus opravňující k čerpání pohonných hmot se slevou 2,2 % u čerpacích stanic Benzina nebo pojištění autoPROTECT které zajišťuje krytí rozdílu mezi pořizovací cenou vozidla a časovou cenou, již stanovuje pojišťovna v okamžiku pojistné události,“ řekl Petr Šaštinský, generální ředitel a předseda představenstva GE Money Auto.

Na hranici pěti miliard se celková profinancovaná částka samozřejmě nezastavila, rekordní zájem o automobily financované prostřednictvím GE Money Auto pokračoval až do úplného konce prosince. Ještě v sobotu 31. prosince bylo prostřednictvím úvěru autoCREDIT prodáno šest ojetých automobilů o průměrné ceně 150 tisíc korun. Pět z nich bylo přitom zakoupeno v síti autobazarů AAA Auto.


Eva Chaloupková,
manažerka externí komunikace GE Money Auto