Držitelé platebních karet GE Money Bank si mohou pojistit výdaje

GE Money Bank nabízí Pojištění výdajů jako první banka na trhu v ČR

Držitelé platebních karet GE Money Bank mohou využít nabídky Pojištění výdajů. Pojištění klientům zajistí příjem v případě pracovní neschopnosti a ztráty zaměstnání. Pojištění je snadné - stačí podepsat smlouvu, není potřeba zdravotní prohlídka. Klientům přitom přináší jistotu a bezpečí v případě nenadálých nepříznivých životních situací. GE Money Bank je první bankou na českém trhu, která takové pojištění nabízí - v zahraničí je přitom toto pojištění velmi časté.

Pojištění výdajů, které GE Money Bank poskytuje svým klientům ve spolupráci s POJIŠŤOVNOU CARDIF PRO VITA, a.s., je určeno všem držitelům platebních karet GE Money Bank - fyzickým osobám. Pojištění kryje riziko klienta, že onemocní či ztratí zaměstnání a nebude schopen pokrýt své pravidelné výdaje.

Banka nabízí pojištění ve dvou variantách: varianta A je určena zaměstnancům i osobám samostatně výdělečně činným (OSVČ) a kryje riziko pracovní neschopnosti následkem nemoci či úrazu. Varianta B je určena pouze zaměstnancům a kromě pracovní neschopnosti kryje také riziko ztráty zaměstnání, k níž nedojde z vůle klienta.

„GE Money Bank je první bankou na českém trhu, která nabízí k platební kartě možnost Pojištění výdajů. Podobné pojištění nabízíme již i ke kreditním kartám a uzavírá jej více než 20% klientů,“ řekl Miroslav Jaroš, manažer pojištění GE Money Bank.

V případě onemocnění či ztráty zaměstnání vyplácí pojišťovna klientovi 3600 Kč měsíčně. Zaměstnanci s průměrnou mzdou (a průměrnou nemocenskou) tato částka pomůže překlenout částečný výpadek příjmu a pokrýt výdaje.

„S pojištěním pro případ pracovní neschopnosti či ztráty zaměstnání od POJIŠŤOVNY CARDIF PRO VITA máme velmi pozitivní zkušenosti - podobně nastavené pojištění je nabízeno klientům, kteří splácejí Expres půjčku či hypotéku,“ dodal Miroslav Jaroš.

* * *

GE Money Bank nabízí klientům široký výběr platebních karet společnosti MasterCard.

Maestro
Mezinárodní elektronická platební karta, která slouží k platbě zboží a služeb v obchodech s elektronickými platebními terminály a k výběru hotovosti z bankomatů. Součástí karty je úrazové pojištění držitele.

MasterCard Business
Univerzální mezinárodní embosovaná platební karta, která slouží k platbě zboží a služeb právě tak jako výběru hotovosti. Držiteli nabízí širší akceptační možnosti, než elektronické platební karty. Součástí karty je i cestovní a úrazové pojištění držitele a služba MasterCard Global Servis.

MasterCard Gold
Prestižní mezinárodní embosovaná platební karta, která slouží k platbě zboží a služeb právě tak jako výběru hotovosti. Nedílnou součástí karty je široká paleta nadstandardních doplňkových služeb, které jsou v ceně karty.

MasterCard Internet
Mezinárodní platební karta, která slouží výhradně k placení zboží a služeb na internetu. Její výhodou je především vysoká míra bezpečí při placení na internetu.Eva Chaloupková,
manažerka externí komunikace GE Money Bank